+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Ірина Золотаревич: Моя мета – навчати людей у всьому світі масштабувати своє життя

Ірина Золотаревич: Моя мета – навчати людей у всьому світі масштабувати своє життя

Засновниця жіночної спільноти «Women’s MasterМind GROUP» та авторка методики трансформації особистості Ірина Золотаревич розповіла, чому важливо масштабувати своє життя.

Пані Ірино, в липні стартувала Ваша перша MasterMind група з масштабування особистості. Розкажіть, будь ласка, детальніше про цей курс.

 Мій курс допомагає людині усвідомити, що в нашому житті можливо все. Питання, чи достатньо у нас сміливості та рішучості це визнати та почати діяти в масштабі без обмежень. На курсі ми детально розбираємось чому нам простіше відмовити собі у реалізації мрій, а не здійснити їх, і як це змінити. Дійсно, є психологічні звички, які керують людиною. Але якщо вона бере на себе відповідальність змінювати свою свідомість, то її особистість починає масштабуватись. Цей процес не відбувається сам по собі, він потребує знань, інструментів, постійної роботи над собою і обов’язково – натхнення. Дуже важливо, в якому настрої ти починаєш свій шлях до змін. На всіх моїх курсах панує особлива ресурсна атмосфера, яку ми всі цінуємо та підтримуємо, тому що паралельно із засвоєнням матеріалу учасники навчаються сприймати себе та світ навколо з легкістю та радістю.

Є багато концепцій, які говорять: «Думай добре й буде добре». У Вашому підході достатньо лише змінити мислення, чи потрібно щось ще?

 Я навчаю змінювати глибокі налаштування свідомості та патерни поведінки. Ключове поняття – поведінки. Учасники вчаться знаходити нові способи вирішення своїх задач не лише під час курсу, а й далі у своєму звичайному, щоденному житті. Вчаться трансформувати свої обмеження у ресурс для великих змін. Впевнюються,  що світ наповнений різноманітними можливостями, треба лише дати собі дозвіл взаємодіяти з ними.

Кого Ви вважаєте насправді масштабними особистостями?

 Дітей. Вони здатні творити життя без обмежень, тому що в них немає досвіду, який би заважав це робити. Але під час дорослішання ми починаємо стикатись із зовнішніми ідеями, які спрацьовують як рамки нашої свідомості. Ми накопичуємо травмуючий досвід, відчуваємо страх і він перетворюється на жорсткі межі всередині нас. Але хороша новина у тому, що ми можемо звільнитись від цих обмежень. Я розробила шестикрокову модель, яка допомагає зрозуміти глибинні мотиви своєї поведінки і змінити її на свою користь, відчути нові можливості та почати їх створювати для себе.

 Багато людей мріють розширити не лише світосприйняття, але й свої бізнес-можливості. На Вашу думку, з чого їм потрібно починати?

 З масштабу своєї особистості. Бізнес – це механізм взаємодії зі світом та іншими людьми. Але якщо ти сам постійно перебуваєш у сумнівах: вийде у тебе чи ні, достатньо тобі ресурсів, можливостей або, навпаки, всього постійно не вистачає, то цим ти й визначаєш свій рух уперед або завмирання на місці. Необхідно розібратись із внутрішніми налаштуваннями, а потім перенести цей новий досвід на свої проекти. Бізнес-стратегія – це віддзеркалення внутрішньої стратегії людини. Якщо ти зміг масштабувати себе, то автоматично починаєш по-новому дивитись на всі процеси у своєму житті. Більш впевнено. Більш масштабно. З’являються нові підходи, які, відповідно, приносять нові результати.

Як відчути, що твоїй особистості необхідно масштабуватись? Спрацьовує якийсь механізм всередині?

Люди, які приходять до мене на консультацію або курси, зазвичай досить гостро відчувають потребу у внутрішньому зростанні, у розширенні своїх меж. Вони вже вміють чесно сприймати самих себе, щоб сказати: «Ця частина мого життя мені не ОК, я хочу більшого»! Коли є відчуття, що ти готовий переходити на наступний рівень, ти починаєш шукати шляхи, і це бажання розвиватись стає сильнішим за страх. Масштабування особистості починається з усвідомлення необхідності у змінах і дуже чіткої готовності інвестувати у себе час, увагу та фінансові ресурси.

 Що б Ви хотіли побажати нашим читачам?

 Дозволити собі повірити у те, що світ безмежний та наповнений ресурсами і можливостями. Віднайти у собі сміливість рухатись, не зраджуючи своїм бажанням та мріям. Дозволити собі змінити свій масштаб та отримати від цього величезне задоволення.