+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Інтерв’ю з Анною Тарас – провідним лікарем-косметологом

Інтерв’ю з Анною Тарас – провідним лікарем-косметологом

Тема краси і молодості буде актуальна завжди. Ми намагаємося вести здоровий спосіб життя, влаштовуємо собі різні spa-процедури, відвідуємо косметолога. Для багатьох слово «косметологія» таїть в собі безліч питань і загадок.

У нашому інтерв’ю, лікар-косметолог Анна Тарас, розвіє міфи і розповість про чудеса косметології.

Анно, розкажіть, як давно Ви прийшли працювати в сферу косметології і з чого все починалося?

У сферу краси я прийшла 4-ри роки тому. Ще з підліткового віку у мене були проблеми зі шкірою і, на жаль, ніхто не міг мені допомогти. Одного разу я сказала собі, що колись стану лікарем і допоможу собі сама. Так і сталось. Навчаючись на 4-му курсі в медичному університеті, я пройшла перші курси із сфери косметології. Здоров’я, краса і шкіра – завжди для мене були цікавими. Важко було поєднувати з навчанням в університеті, але головне – бажання і все вийде.

У чому для Вас є секрет краси?

Секрет краси для мене у здоровій шкірі. Люблю такі запитання: «Як вам вдається так гарно виглядати?», «У вас така чиста шкіра». Це ще раз підтверджує, що я все роблю правильно і професійно.

Які сучасні технології Ви застосовуєте в косметології?

У сучасній косметології я також використовую апаратні процедури. Безін’єкційна мезотерапія, RF-ліфтинг, фонофорез і ще багато інших. Кожну процедуру підбираю індивідуально для кожного пацієнта. Все залежить від стану та типу шкіри.

Анно, враховуючи Ваш професіоналізм в області косметології, цікаво послухати, яку косметику Ви б рекомендували?

Я можу рекомендувати тільки провірену і професійну косметику. Професійна косметика найефективніша і це доказано. Фірм на ринку косметології є багато. Я працюю з багатьма закордонними фірмами, тому мої пацієнти можуть бути спокійними у виборі і підборі косметики.

Як ви допомагаєте позбутися рубців, вугрової висипки?

У моєму багажі знань є багато інформації і досвіду, який щодня допомагає мені працювати з людьми. Я – лікар. І найперше – я лікую. Дані проблеми є дуже поширеними, я практично щодня з ними працюю. А як саме – це мої секрети, які б я не хотіла тут розкривати. Але результати лікування ви завжди можете побачити на моїй робочій сторінці.

Актуальною є тема «догляд за шкірою обличчя взимку». Що б ви порадили?

Взимку я б порадила не забувати про засоби з SPF і обов’язково потрібно зволожувати шкіру засобами з гіалуроновою кислотою. Сироватка і крем – засоби №1 у догляді в цей період.

Чи існують якісь нехитрі правила, щоб тримати шкіру в тонусі?

Тримати шкіру в тонусі допомагає правильно підібраний домашній догляд і процедури в косметолога, хоча б декілька разів на рік.

Анно, наші постійні читачі – люди, які ведуть активний і світський спосіб життя, порадьте милим дамам – як швидко і ефективно освіжити шкіру і підготуватися до важливого заходу?

Освіжити шкіру і підготувати до важливої події можна за декілька візитів до косметолога.

Як вважаєте, чоловіки сьогодні повинні стежити за собою, користуватися косметичною продукцією і процедурами?

Я хочу сказати, що повинні, – навіть ще більше від жінок. Зараз чоловіки активно працюють з якістю своєї шкіри, адже всі хочуть гарно виглядати у будь-якому віці. Чоловіки приходять навіть на ін’єкційні процедури.

Запрошуємо всіх не байдужих до своєї зовнішності і здоров’я, записатися на консультацію до професійного косметолога – Анни Тарас, по телефону – 0 (97) 410 58 03, або ж у соціальних мережах: Instagram – dr.cosmetolog_anna, Facebook – Аня Тарас.