+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Ініціатори «Озеленення України» долучились до акції «Нагодуй птахів взимку»

Ініціатори «Озеленення України» долучились до акції «Нагодуй птахів взимку»

 Сьогодні, у всесвітній День клімату, у Києві стартувала загальнодержавна акція «Нагодуй птахів взимку». Символічно, перша годівничка була розміщена у парку Голосієво на мільйонному дереві, яке, поряд з іншими, було посаджено 17 жовтня в рамках проєкту «Озеленення України». Загалом, у цей день по всій Україні було висаджено понад 2 мільйони дерев.

Морозним ранком до заходу з розміщення годівничок долучилися: 3-й Президент України Віктор Ющенко, Посол Чорногорії в Україні Драгіца Понорац, Президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдачук, ініціатор проєкту «Озеленення України», генеральний директор Книги Рекордів України Ганна Крисюк, генеральний директор «ТінІмпекс» Аліна Скоморохова, в. о. начальника управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Савченко, заступник начальника управління Андрій Вагін, керівник пресслужби Держлісагентства Юлія Давидова разом із працівниками агентства та представники КП УЗН Голосіївського району. Понад 100 «пташиних їдалень» було розташовано у Голосіївському парку.

Годівнички, зроблені маленькими рученятами вихованців учнівських лісництв під мудрим та чуйним керівництвом викладачів, деревообробників та лісівників «розлетілися», як птахи, по всій країні. Загалом до кінця грудня буде розташовано 15000 годівничок, які допоможуть пернатим вижити в холодну пору року.