+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Херсонська ОДА підтримує проєкт “Озеленення України”

Херсонська ОДА підтримує проєкт “Озеленення України”

Херсонщина долучилась до всеукраїнського проєкту «Озеленення України».

Відповідний меморандум про співпрацю та взаєморозуміння підписали сьогодні, 10 лютого голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв та президент найбільшого бізнесу-клубу України «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук, один з ініціаторів проєкту.

«Озеленення України» – це масштабний проєкт, метою якого є відновлення екосистеми України та світу загалом, розвиток екологічної свідомості всіх людей планети. За 24 години 20 березня учасники з усіх куточків України мають разом висадити 1 000 000 дерев.

Ініціатори проєкту: Сергій Гайдайчук, президент «CEO Club Ukraine» та Ганна Крисюк, генеральний директор «Книги рекордів України».

«Для нашого регіону цей проєкт є неймовірно важливим, тому що в нашій області сконцентровано найбільше штучних насаджень і відновлення лісу є однією з пріоритетних задач нашої команди», – зазначив Юрій Гусєв.

Крім того, очільник області наголосив, що планується не просто розширення кількості насаджень – Херсонщина має стати в цьому регіоном-лідером.

У свою чергу Сергій Гайдайчук підкреслив, що проєкт вже має багато партнерів по всій Україні, проте Юрій Гусєв став першим співорганізатором ініціативи як очільник області.

За словами Сергія Гайдайчука, проєкт «Озеленення України» – це не лише про дерева та екологію, а й про те, що об’єднає всю країну в один день – 20 березня. І це стане колективною історією успіху.

Крім підписання Меморандуму про співпрацю ініціатори «Озеленення України» провели зустріч із студентами та представниками бізнесу.

«Нам дуже приємно, що молоде покоління українців цікавиться збереженням, охороною та  примноженням дерев задля хорошого майбутнього планети», – зазначила Ганна Крисюк.

Над визначенням дати масової висадки дерев працювала ціла команда фахівців, які обрали оптимальний для всіх регіонів України день календаря. Що цікаво, 20 березня – це ще й день щастя. Юрій Гусєв вважає цей день символічним, адже в Херсонській області вперше в Україні створено службу щастя.

Координатором проєкту в Херсонській області визначено радницю голови ОДА Марину Волошенко. За додатковою інформацію щодо участі в проєкті можна звертатися за телефоном +380 97 447 07 80.
#ХерсонщинаРозвивається
#LeadKhersonRegion