+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Гуманітарна допомога для Авдіївки

Гуманітарна допомога для Авдіївки

У цей час одна з найгарячіших точок, де відбуваються запеклі бої є Авдіївка. Тому Міжнародний штаб допомоги українцям з перших днів війни дуже тісно співпрацює зі Авдіївською військовою адміністрацією і надає необхідну допомогу. 

Під час десятої гуманітарної місії МШДУ великий гуманітарний вантаж був доставлений для захисників Авдіївки і цивільного населенення. Учора у Покровську учасники місії МШДУ передали цей вантаж. У його складі продуктові набори, генератор, планшет, зарядні пристрої, ліки, ліхтарики, окопні свічки, мʼясні вироби і засоби гігієни.

Допомогу прийняв очільник Авдіївської ВЦА Віталій Барабаш та кілька родин, які тимчасово перебувають у Покровську. 

По завершенню передачі учасники місії обговорили з Віталієм Барабашем нагальні потреби Авдіївки та можливості залучення додаткової допомоги. Віталій Барабаш у свою чергу подякував Штабу та всім донорам і партнерам за обʼєднання, оперативну гуманітарну допомогу згідно поточних потреб і найголовніше – за моральну підтримку, яка надихає боротися далі до перемоги.

Найбільше гуманітарного вантажу для Авдіївки у рамках цієї місії привіз благодійний фонд “Небо України” – близько 25 тон.

Дякуємо всім партнерам, які долучились до збору гуманітарного вантажу для 10-ї гуманітарної місії: ГО «Help People» за переданий генератор, а також Асоціації українців Люксембургу LUkraine, Львівський оборонний кластер, Рай Квітковий, Оксана Галенда, Biscotti, Андрій Слюсарчик, Галина Маловшек, спілка «Берегиня», ГО “Інститут культури України”, Євген Клопотенко, Марина Соботюк, Українська громада Східної Норвегії, Тетяна Бондаренко, Bakehouse, Forpost.fund, ТОВ «М‘ясоТоп», Дмитро Шульмейстер, Костянтин Костирко, Ріпкинська молодіжна рада, БФ «Озеленення України», Людмила Стаучан, «Vision Club», мережа АЗК “ОККО”, ГО «Київські котики».

Голова МШДУ Ганна Крисюк подякувала голові Авдіївської ВЦА Віталію Барабашу та всій їхній команді за цілодобову роботу, постійну комунікацію, підтримку цивільного населення та військових.

А також Ганна Крисюк висловила подяку всім учасникам місії, які акумулювали свої ресурси для збору цієї гуманітарної допомоги, ризикували своїм життям та постійно допомагають МШДУ: Богдан Кисіль, Костянтин Костирко, Орест Бас, Василь Кіт, Вікторія Точек, Микола Бригіцький, Дмитро Шульмейстер, Олександр Кузьменко, Олександр Мейєрс, Микита Перцев.

Віримо в нашу перемогу і робимо усе, щоб перемогти. #разом_до_перемоги