+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Грузинське місто Руставі стане містом-побратимом Авдіївки

Грузинське місто Руставі стане містом-побратимом Авдіївки

Зустріч з міською головою Руставі Ніно Лацабідзе відбулась у рамках ділової місії Business Woman Club у Грузію.

Під час зустрічі українська сторона розповіла про наслідки російського вторгнення в Україну, презентувала діяльність Міжнародного штабу допомоги українцям, BW Club та спільні проєкти й відтворили на екрані відео міста Ірпінь, Київської області, після звільнення від російських окупантів.

Важливим підсумком стала домовленість про гуманітарну підтримку України Грузією та підписання Меморандуму про міста-побратими між Руставі та Авдіївкою, яка реалізується вже через 2 тижні.

«Через збройну агресію російської Федерації проти України переважна більшість цивілізованого світу допомагає Україні, проте зараз, на жаль, значно меншими об’ємами, ніж раніше. Окрім військово-технічної допомоги, окремим різновидом допомоги є гуманітарна, яка вкрай необхідна для звільнених від окупації міст та міст, які героїчно тримають оборону. Одним із таких міст є Авдіївка. Грузинський народ відчуває нашу біль та всеможливо допомагає, за що велика вдячність», – зазначила Ганна Крисюк.

Нині Руставі вже має побратимські взаємини між Черкасами, Івано-Франківськом, Хмельницьком і Вінницею.

Зустріч з владою грузинського міста Руставі відбулась за підтримки та сприяння Народного депутата Грузії Александре Елісашвілі, який був присутній під час переговорів, а також особисто брав участь у війні в Україні, захищаючи кордони нашої держави та був одним із героїв, які звільнили Ірпінь з окупації.

Українську делегацію представляли: Ганна Крисюк, президентка BWClub, голова Міжнародного штабу допомоги українцям; Юлія Бичай, директор BWClub; Лідія Алієва-Шестак, засновниця консалтингової агенції “Soloha”; Валентина Марджінашвілі, керівник організації «Грузино-український будинок преси та книги», директор грузинського представництва журналу «Business Woman».

По завершенні зустрічі Ганна Крисюк передала Ніно Лацабідзе Прапор України, привезений із підписами військових, які захищають Авдіївку. Й відбулось висадження Алеї миру із 30-ти оливкових дерев, у рамках Greening of the Planet, серед яких одне присвячене Авдіївці.