+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

ГРІГОЛ КАТАМАДЗЕ ТА СЕРГІЙ ГАЙДАЙЧУК ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

ГРІГОЛ КАТАМАДЗЕ ТА СЕРГІЙ ГАЙДАЙЧУК ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

Як відомо усім, по всій Україні 21 березня цього року пройде масштабна акція «1 000 000 дерев за 24 години» в рамках Всеукраїнського екологічного проєкту «Озеленення України». Тим самим Україна приєднається до глобальної ініціативи з висадження 100 000 000 дерев у 100 країнах світу.

Ідея заходу – привернути увагу людей до екологічних проблем країни, розвиток екологічної свідомості населення та відновлення екосистеми України. Переконані, що жодній людині не байдужий стан довкілля в Україні та за її межами.

Започаткували Всеукраїнський проект «Озеленення України» Національний проект «Книга рекордів України» та найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine».

«Ми відразу вирішили активно включитися в проведення даної ініціативи, масштабного проєкту «Озеленення України». Я впевнений, що так і буде, як говорить Сергій Гайдайчук, що ініціатива висадити мільйон дерев за добу по всій країні не тільки всіх нас об’єднає, але і покаже колективну історію успіху. Це дійсно відкриє щось нове і унікальне, що може вийти на глобальний рівень у формуванні позитивного іміджу України у світі та консолідації українців», – сказав Президент ВГО АППУ, віце-президент ЄАПП, Надзвичайний і Повноважний Посол Грігол Катамадзе. Зокрема, він зазначив: «Асоціація платників податків України – одна із найпотужніших громадських організацій України, яка представлена усіма без винятку регіонами України та у місті Києві і нам не байдужий стан довкілля в Україні. Ми приймемо активну участь у проведенні акції «1 000 000 дерев за 24 години». Вже на сьогоднішній день, ми маємо домовленість з Директором Національного Ботанічного саду ім. Н. Н. Гришка НАН України Наталією Заіменко, що 21 березня цього року приймемо участь у проєкті «Озеленення України», а саме, у відновлені експозиції і висадки 100 дерев на території Ботанічного саду». 21 лютого цього року у приміщенні «CEO КЛУБ» Президент ВГО АППУ, Віце-президент ЄАПП, Надзвичайний і Повноважний Посол Грігол Катамадзе та Голова Правління ГО «СЕО Клуб» Сергій Гайдайчук підписали Меморандум про співпрацю. Меморандум передбачає співпрацю, спрямовану на забезпечення охорони навколишнього природного середовища та збереження екосистеми. В урочистому заході прийняли участь: Генеральний директор «Книги рекордів України» Ганна Крисюк, Генеральний директор ВГО АППУ Людмила Герасименко, віце-президент ВГО АППУ Сергій Костенко, радник Президента ВГО АППУ Лора Апасова, член Ради ВГО АППУ, власник компанії «БЕЛЬ» Олексій Немерук, фахівці Генеральної дирекції ВГО АППУ Лариса Шереметенко, Ірина Білотіл, Катерина Гривнак, системний адміністратор Андрій Горячкін.