+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Greening of the Planet: За добу висаджено 5,5 млн дерев

Greening of the Planet: За добу висаджено 5,5 млн дерев

22 квітня у Всесвітній день Землі організатори глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet» оголосили результати Акції «1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу». Проходила акція протягом 10 квітня.

Отож, оголошені результати. Кількість країн, що взяли участь: 110. Загальна кількість учасників: 2 145 493. З них 559 044 з України та 1 586 449 – світ. Загальна кількість висаджених дерев: 5 544 679. З них в Україні висаджено 4 124 590, у світі – 1 420 089. Кількість видів дерев: 184.

Дані результати зафіксовано в Книзі рекордів України світовим досягненням – наймасовіше висадження дерев за одну добу у 110 країнах світу. Категорія: «Масові заходи. Вперше».

Ініціаторка акції «Greening of the Planet», президентка міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club» Ганна Крисюк додатково повідомила, що окрім світового рекорду, за останній місяці увесь світ та наша країна висаджували дерева:

«Той факт, що нам вдалося висадити, за період акції, понад 5 мільйонів дерев у 110 країнах світу, свідчить – тема екології назріла так сильно, що люди готові підтримувати такі ініціативи та популяризувати їх в усьому світі».

Країни-лідери, які об’єднали найбільшу кількість людей та організували найбільшу кількість висаджених дерев: Україна, Канада, Великобританія, Білорусія, Туреччина, Молдова, Польща, Індонезія, Туніс, Чорногорія, Кувейт, Сінгапур.

Серед лідерів по висадженні 5-річних дерев в Україні стали наступні області: Вінниця – 80 193; Рівне – 32 831; Чернігів – 12 480; Суми – 8 956; Житомир – 8 674.

Найбільшим показником результату по висадженні дерев в Україні є співпраця у рамках проєкту з Державним агентством лісових ресурсів України. Спільно з обласними співорганізаторами ініціативи, волонтерами та працівниками Держлісагентства висаджено 3 181 880 саджанців.

Загалом протягом квітня до участі в проєкті «Greening of the Planet» долучились 138 країн. Висаджено понад 10 млн дерев. Кількість зареєстрованих учасників: близько 5 млн.

Під час підведення підсумків, організатори вручили Подяки за допомогу в реалізації проєкту співорганізаторам і партнерам, а також передали вітання в онлайн-включеннях світовим співорганізатором.

У свою чергу, організатор ініціативи та президент найбільшого ділового клубу України «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук звернувся до бізнес-партнерів, які підтримали ініціативу: «Об’єднання довкола теми екології бізнесу та такої кількості людей демонструє, що ми змінюємо свідомість і бачимо правильну соціальну відповідальність бізнесу на глобальному рівні».


Нагадаємо, що також за останній місяць в Києві, відбулися заходи за участі перших осіб держави, дипломатів, зірок, політиків, громадських діячів, блогерів, які цікавляться екосистемою. Мета – привернути увагу до акції, залучити якомога більше охочих.

Довідково:

Ініціював екологічну акцію благодійний фонд «Озеленення України» за підтримки Міндовкілля, Держлісагентства та Міністерства закордонних справ України.

Метою «Greening of the Planet» є масштабне озеленення планети та привернення уваги до найбільшої проблеми століття – глобальної зміни клімату. Об’єднання людей Землі.

Національні партнери: бізнес-клуб «CEO Club Ukraine», БФ «Помогатор», компанія «Ugears», закритий жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club», компанія «Бетон Енерго», національний проєкт «Книга рекордів України».

Партнери: «Укр-Китай Коммунікейшин», «ARENA CS», «VECTOR-VS», «Юнік Трейд Ко», «Energy 365», «FіnStreаm», «EVA LAB», MOZGI GROUP, Журнал «BusinessWoman», ГО «Світове Українство».