+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Головне завдання Президента й уряду країни – бізнес, економіка, інвестиційний клімат

Головне завдання Президента й уряду країни – бізнес, економіка, інвестиційний клімат

10 лютого Президент України Володимир Зеленський разом із членами Європейської бізнес-асоціації провів зустріч, де поінформував щодо кроків влади з підтримки нацоіональної економіки.

Про це повідомили в пресслужбі глави держави.

Зі слів Володимира Олександровича, на цей час з погляду безпеки немає перешкод, які заважали б бізнесу працювати.

Президент зазначив, що економічна ситуація в Україні сьогодні стабільна —  і це відбивається на зміцненні національної валюти.

«Головне завдання Президента й уряду країни – бізнес, економіка, інвестиційний клімат. Усі розуміють, який у нас сусід, але це не повинно впливати на економіку», – повідомив Володимир Зеленський.

Зазначається, що українською владою було проведено перемовини із міжнародними партнерами щодо одержання фінансової підтримки для забезпечення стабільності економіки . Як результат – виділення макрофінансової допомоги від ЄС та низки країн, що позитивно відображається на бізнесі.

Ростислав Шурма, заступник керівника Офісу Президента, розповів, що є плани щодо стимулювання будівництва нового житла, проведення термомодернізації житлових будинків, розміщення в Україні виробництва електромобілів, які реалізовуватимуть через механізм доступних кредитів.

Також існують наміри щодо залучення інвестицій у конкурентні за вартісю фінансування галузі.

Окремо розглядалося питання цифровізації економіки країни та державних послуг. Так, за словами заступника керівника Офісу Президента, нещодавній запуск «Дія Сіті» зробить Україну привабливою для ІТ-компаній та стартапів і збільшить надходження до бюджету.