+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Головна нагорода в сфері комунікації між бізнесом, владою і суспільством

Головна нагорода в сфері комунікації між бізнесом, владою і суспільством

Вже традиційно на початку грудня  в Україні проводиться великий захід з відзначення кращих спеціалістів та проектів у сфері GR. Цього року нагородження  відомих бізнесменів, GR-спеціалістів, юристів, лобістів та громадських діячів відбудеться вже вчетверте.

Як і в попередні роки, це буде масштабна подія за участю найпрогресивнішої частини українського суспільства, учасники якої зможуть не лише побачити нагородження та взяти у ньому участь, але і познайомитись між собою, знайти важливі професійні контакти і підтримку в реалізації своїх проектів.

GR-премію засновано Українською Асоціацією професіоналів у сфері GR і лобістів. Це всеукраїнське об’єднання  було офіційно створено у 2014 році для представництва інтересів бізнесу та недержавних організацій в діалозі з органами влади і суспільством у цілому. Це єдина такого роду організація в Україні та одна з найбільших у Східній Європі.

ІІ Всеукраїнська GR-премія

«На жаль, на сьогодні українці недостатньо обізнані з темою лобізму, більшість з них не можуть навіть відповісти на питання, що означає це слово, — зазначила засновниця Асоціації професіоналів у сфері GR та лобістів Катерина Одарченко. — Але цей інструмент для ефективної взаємодії бізнесу, влади і суспільства чудово працює в багатьох країнах. Тому ми прагнемо законодавчого врегулювання механізму лобіювання в Україні, щоб зробити його чітким, прозорим і результативним для всіх сторін процесу. Ми вдячні всім, хто долучається до цієї роботи. І дуже приємно, що з кожним роком кількість номінантів Всеукраїнської GR-премії збільшується – адже це означає, що наше суспільство рухається шляхом змін».

Всеукраїнська GR-премія – це постійний проект Асоціації, який дає можливість привернути увагу до Government  Relations, та надихнути на нові досягнення тих, хто втілює в життя сучасної України GR-проекти.

V Міжнародний GR-Форум (Стамбул, Туреччина, 26 травня 2021 рік)

Цього року премія має 12 номінацій:

 • Найкращий проект у сфері GR
 • Найкращий регіональний GR-проект
 • Найкращий консультант у сфері GR
 • Найкраща профільна асоціація
 • Найкращий юридичний кейс
 • Найкращий міжнародний кейс
 • Найкращий адвокаційний кейс
 • Найкраще галузеве рішення
 • GR-амбасадор 2021 (найактивніший діяч з інституалізації GR-професії)
 • Найкращий GR-інструмент
 • Найкраще G2G рішення 2021
 • GR-прорив 2021

Отже, як продемонструвати свої досягнення у галузі GR на всеукраїнському рівні?

Зареєстрований кейс надсилайте на офіційну пошту Української асоціації професіоналів у сфері GR і лобізму: info@grukraine.com.ua. Після відправлення кейсу на пошту номінантам необхідно заповнити реєстраційну форму.

Якщо ви хочете взяти участь у заході в якості глядача, зареєструйтеся тут.

Стати членом Асоціації/подовжити членство.

Захід відбудеться згідно з усіма карантинними нормами за адресою: м. Київ, вул Фізкультури, 12, ресторан “SLYHI”.
9 грудня о 18 годині.

Підтвердити акредитацію для ЗМІ можна за електронною адресою info@grukraine.com.ua.