+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Геннадій Чижиков: Нам потрібно більше допомагати саме національному бізнесу

Геннадій Чижиков: Нам потрібно більше допомагати саме національному бізнесу

30 квітня 2020 р. відбулась чергова онлайн-розмова «Про головне з Ганною Крисюк».

Тема розмови: «Бізнес в Україні під час пандемії».

Запрошені гості:

Геннадій Чижиков – Почесний консул Франції в Україні, президент Торгово-промислової палати України. Мета Палати – розвинений і конкурентоспроможний на світових ринках український бізнес.

Сергій Гайдайчук – засновник і президент найбільшого українського бізнес-клубу «CEO Club Ukraine», який об’єднує близько 200 керівників і власників середнього і великого бізнесу для розвитку, спілкування та співпраці. Співзасновник «Young Business Club» – першого в Україні бізнес-клубу для молодих підприємців. Ініціатор глобального екологічного проєкту «Озеленення України».

Під час онлайн-розмови Геннадій Чижиков презентував діяльність та напрацювання Торгово-промислової палати України, в умовах сьогоднішньої ситуації в Україні та світі. Розповів про взаємодію ТППУ із власниками бізнесу саме жіночої статі. Також ви матимете можливість почути поради щодо того, як вижити українському бізнесу під час пандемії.

«Торгово-промислова палата України має свої представництва в кожному регіоні. Та й загалом ТПП є майже у 150-ти країнах світу. Палата представлена в Асоціації європейський торгово-промислових палат, що дуже важливо для розвитку українського бізнесу. Зараз наша головна мета – зберегти український бізнес, зберегти робочі місця. Насправді, сьогоднішня ситуація є дуже серйозною.  Нам потрібно більше довіряти та допомагати саме національному бізнесу: виробникам, компаніям. У цей непростий час дуже важливо дати нашим українським підприємствам виходити на зовнішні ринки», – поділився президент ТППУ Геннадій Чижиков.

Детальніше на відео нижче.