+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Ганна Крисюк: З висадженням першого дерева розпочинаємо екоісторію об’єднання українців

Ганна Крисюк: З висадженням першого дерева розпочинаємо екоісторію об’єднання українців

Сьогодні в Україні стартувала Акція «1 000 000 дерев за 24 години». Подія проходить в рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення України». Ціль проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни. Сформувати позитивний імідж України у світі через першу колективну історію успіху українців.

«Із висадження першого дерева розпочинаємо першу екоісторію об’єднання українців у відновленні екосистеми нашої країни та популяризації і розвитку екокультури серед людей. Саме зараз у всіх куточках України і кількох країнах світу багато людей висаджуватимуть свої іменні дерева, щоб підтримати нашу ініціативу. Усім цим людям ми дякуємо і разом творимо сучасну історію України», – говорить ініціатор проєкту, генеральний директор Книги рекордів України Ганна Крисюк.

Як пише Озеленення України, о 8:30 год в Національному природному парку «Голосіївський» ініціатори проєкту – Сергій Гайдайчук, президент бізнес-клубу «CEO Club Ukraine», Ганна Крисюк, генеральний директор Книги рекордів України, а також головні координатори Надія Чистяк, Юлія Бичай, Тетяна Розвадовська та Вадим Парасочка, – висадили перші дерева та оголосили про старт Акції.

Акція «1 000 000 дерев за 24 години» проходить в усіх областях України та кількох країнах світу. Організатори всіляко підтримують ініціативи індивідуального висадження дерев в будь-якому куточку України з дотриманням всіх карантинних вимог:

“Щоб ваше деревце (я) з’явилось (ись) на інтерактивній карті, просимо надіслати інформацію з координатами та фотопідтвердженням за посиланням!”, пишуть організатори.

Реалізація проєкту відбувається за підтримки Романа Абрамовського, Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України та Василя Кузьовича, голови Державного агентства лісових ресурсів України.

Всеукраїнські партнери проєкту: «А-Банк», «Business Woman Club», «Укр-Китай Коммуникейшин», бренд «LAMEL professional», «Rivian Owners Club», компанія «Абіфарм», компанія «VIATEC», «ООО ТВК ВЕКТОР-ВС», група компаній «FGK Financial Group», компанії «Cronvest»  та  «FinStream», компанія «SHEN», компанія «Agrii Ukraine», компанія «EVA LAB».