+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Ганна Крисюк виступить спікером на всеукраїнському форумі «Роль жінки у зоні ООС»

Ганна Крисюк виступить спікером на всеукраїнському форумі «Роль жінки у зоні ООС»

22 листопада 2019 року у м.Волноваха, Донецької області відбудеться ІІІ всеукраїнський жіночий форум «Роль жінки у зоні ООС».

Проходитиме захід у Волноваському районному центрі культури та дозвілля.

Форум консолідує жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці та обміну досвідом.

Спікерами форуму будуть медійно відомі та впізнавані в Україні жінки, які досягли вагомих результатів у розвитку бізнесу та політики.

Виступити спікером на форумі у секції №1: «Бізнес. Політика. Соціальна відповідальність. Міжнародна співпраця» запрошено Ганну Крисюк. П.Ганна є засновницею міжнародного глянцевого журналу БізнесWoman, організатором щорічного форуму «BusinessWoman», генеральним директором Національного проекту «Книга рекордів України», директором україно-угорської консалтингової компанії «East West Mentor UA». Крім того, Ганна активно займається громадською та благодійною діяльністю. Нагороджена сертифікатом Посла миру IWPG. Не варто оминути увагою і координування міжнародних соціальних проектів: «Діти за мир у всьому світі», «Діти просять миру», «Дитячий футбол миру» та ін.. І це далеко не всі досягнення запрошеної гості.

«Для мене буде великою честю поділитись власним досвідом з соціально активними жінками, які проживають у зоні ООС. Форум «Роль жінки у зоні ООС» є дуже важливим не тільки для жінок, але й для цілої держави. Я впевнена, що саме завдяки проведенню таких заходів, Україна зможе об’єднатися і протистояти будь-якому ворогу», – ділиться Ганна Крисюк.

Секцiї форуму:

1. «Бізнес. Політика. Соціальна відповідальність. Міжнародна співпраця».

2. «Роль жінки у процесах миротворення».

Організаторами форуму виступають громадська організація «Жіноча рада Донбасу» та міжнародний глянцевий журнал БізнесWoman.