+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Ганна Крисюк про те, як жінка може вирішити все

Ганна Крисюк про те, як жінка може вирішити все

Ганно, як відсвяткували Новий рік? Яке бажання загадали?

Новий рік я завжди святкую в родинному колі з батьками. А бажання загадувала пов’язані з глобальною ініціативою «Озеленення планети» –висадження дерев у 100 країнах світу. Також розширення діяльності і масштабів клубу та залучення дуже цікавих, впливових, сильних жінок з різних країн світу до Business Woman Club. Прагну мати можливість організації нашого щорічного великого міжнародного форуму Business Woman та жіночої премії Woman. Це основні бажання. Завжди бажаю здоров’я, але я вважаю, що за нього потрібно молитися, тому це і роблю.

Розкажіть, який відпочинок найкращий для вас? Де берете сили та натхнення для своєї активної діяльності?

Для мене найкращий відпочинок – це гори, бо я там народилась. Звісно люблю і море, але не довго. Найближчим часом плануємо відвідати одну з теплих країн, але будемо дивитися на ситуацію з пандемією. У нас запланований відпочинок і тімбілдинг по клубу, по журналу та інших проєктах. Ми з адміністративною групою розділяємо та намагаємось поєднувати відпочинок тому, що протягом року на це ніколи не вистачає часу. Зазвичай це триває не більше 7 днів, але нам достатньо щоб відпочити та поспілкуватися. На такому відпочинку завжди виникають нові ідеї, перезавантаження, знаходяться виходи та нові шляхи, отримується енергія. І не важливо, чи це море чи гори, але обов’язково має бути інше місце, інша країна і нові люди.

А найбільше сил беру, коли дивлюся на вогонь, коли співаю, коли прогуляюся лісом чи безлюдним пляжем.

Які труднощі були в 2020 році як для вас, так і для клубу?

Я вважаю, що труднощів не було, але були ситуації, які потребували швидкого рішення: зміни дат, переформатування, збільшення бюджету тощо. Але у нас 90% запланованого із 100% виконано. Це дуже хороший показник. Я вдячна всій команді і редакції журналу, адміністративній групі, орг. комітету по озелененню і книзі рекордів України.

Все що хотіли провести, провели в іншій формі. Навіть відкрили міжнародний Business Woman Club. Коли всі закривалися, ми навпаки відкрили додатково 5 дирекцій в 5 країнах і зараз у нас 11 дирекцій журналу в 11 країнах світу. Активізували роботу та більше перейшли в онлайн.

Труднощів не було, бо коли люди хочуть зустрітися, поспілкуватися, співпрацювати, вони знаходять можливості і пандемія не перешкода. Ми впевнені в тому, що робимо. Навіть озеленення України провели, хоча всі казали, що це нереально. Але ми в один день змогли об’єднати 53 тисячі людей і посадили більше двох мільйонів дерев. За що вдячна всім організаторам. Тому на позитиві рухаємось вперед, не шукаємо труднощів, а змінюємо формат і реалізовуємо все, що запланували. Бо жінка може все!

Ви надзвичайно активна жінка. Клуб, Програма озеленення, Книга рекордів України та багато інших речей.  Поділіться секретами, як все встигати?

Для того, щоб все встигати треба правильно розподіляти обов’язки, призначати на керівні посади багатовекторних людей, які готові брати на себе відповідальність, не боятися креативити та змінювати форми, правила. Так, багато чого змінюється, але і ми дуже гнучкі. Змінюється команда, вводяться нововведення, але правильна структура роботи, довіра один до одного, заборона пліток, позитив, пошук компромісних рішень, допомога один одному, прагнення робити щось прекрасне, давати користь людям, розвиток, навчання – в цьому секрет успіху будь-якого проєкту.

Що ви хочете побажати всім хто читає в новому році?

Побажати віри, довіри, вірності, любові до самого себе, до людей. Пошуку компромісу і впевненості в тому, що з кожним днем все зміниться на краще. Треба лише почати відноситися до цього з позитивом, прощати людям, дарувати їм добро. І тоді все абсолютно вийде. Радості, миру, добра і найголовніше взаємної любові.