+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Forbes представив європейський список 30 under 30 до якого увійшли 8 українців

Forbes представив європейський список 30 under 30 до якого увійшли 8 українців

Видання Forbes опублікувало європейський рейтинг 30 до 30. У нього потрапили бізнесмени, новатори, та лідери до 30 років з сфер мистецтва, ЗМІ, охорони здоров’я, науки, політики, технологій, фінансів і маркетингу. Далі розкажемо, що це за рейтинг і кого з українців відзначили в цьому році.


Що таке Forbes 30 under 30

Forbes 30 under 30 — це список підприємців та інших діячів з Європи, Азії, США і Африки, який щорічно публікує журнал. У нього входять лідери і інноватори молодше 30 років. Перший рейтинг склали в 2011 році.

“Ось вже шостий рік список Європи Forbes Under 30 доводить, що молодь не даремно витрачає свою молодість.” — пише Forbes

Рейтинг складають на основі тисяч міжнародних номінацій, дослідженнях і вибору колегії суддів.

Хто потрапив до списку?

В цьому році в європейському рейтингу цілих 8 позицій зайняли українці, особливо їх багато в категорії «TECHNOLOGY».

Співзасновники стартапу Reface (зліва направо): Ярослав Бойко, Роман Могильний, Денис Дмитренко.

У категорії «Технології» до рейтингу потрапили співзасновники додатку RefaceЯрослав Бойко (28 років), Денис Дмитренко (29 років), Роман Могильний (29 років). Це програма, яка працює за технологією заміни особи на фото або відео, але при цьому зберігає міміку. Ця розважальна технологія працює на основі штучного інтелекту і є унікальною. Додаток по скачуванням обігнав TikTok, Netflix і Disney.


Фото: ain.ua/Співзасновники Flawless App: Ахмед Сулейман і Ліза Дзюба

Також, в списку співзасновники сервісу Flawless AppЛіза Дзюба (29 років) і Ахмед Сулейман (25 років). Flawless App це сервіс, який використовують під час розробки: він показує, як буде виглядати дизайн програми в режимі реального часу, заснований в 2015 році. Сервіс в 2020 році купила компанія Abstract і ним користуються розробники з Uber, Basecamp, Disney, eBay, Nike, Qiwi, Spotify і так далі.

Знаходиться в рейтингу і засновниця плаформи A-LabInsider Інна Заіменко (29 років). Платформа A-Labinsider – сервіс, який поєднує вебмоніторинг і відбір літератури для полегшення пошуку наукової інформації для біотехнологічних компаній..

Українець Федір Сердюк (25 років) – співзасновник програми Fast, яка навчає користувачів надавати першу допомогу, увійшов в рейтинг Forbes в категорії Social Impact.

А в категорії Finance відзначили автора проєкту EZ Blockchain по розробці інфраструктури блокчейна. Проєкт Сергія Герасимовича (29 років) дозволяє зменшувати викиди в екологію, але при цьому не сповільнювати процес видобутку криптовалюти.

«Сьогодні світ виглядає зовсім по-іншому. Але те, що не змінилося, – відчуття молоді, що найкраще ще попереду. 84% учасників списку цього року повідомляють, що вони оптимістично ставляться до світової економіки. Як перше цифрове покоління, вони найкраще були готові переосмислити наше суспільство, поки світ змінювався в Інтернеті», – зазначають Forbes.