+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Фестиваль “Радість” — це міжнародний захід для онкохворих дітей з усієї України

Фестиваль “Радість” — це міжнародний захід для онкохворих дітей з усієї України

Фестиваль “Радість” — це міжнародний захід для онкохворих дітей з усієї України. Ідея заходу має шведське походження, цей фестиваль проходив у країнах ЄС вже дев’ять разів за участю таких країн ЄС та інших: Швеція, Німеччина, Фінляндія, Естонія, Норвегія, Латвія, Польща, Ірландія, Ізраїль, Білорусь.

Його метою є емоційна підтримка дітей, які потребують позитивних вражень для боротьби зі страшною хворобою, повернення батькам віри та надії на одужання їхніх дітей, а також привернення уваги громадськості до проблем дитячої онкології та новітніх способів терапії. Фестиваль має на меті створити «сімейне коло», з атмосферою добра, тепла, довіри і свята. За досвідом авторів ідеї це надає потужного позитивного імпульсу і додає сил тим, хто бореться з недугою.

Ще однією метою фестивалю є збирання коштів для придбання обладнання з ранньої діагностики раку, які буде передано до державних лабораторій.

В 2018 році в Україні вперше відбувся Міжнародний Фестиваль «Радість» для онкохворих дітей !!! 134 дитини зі своїми родинами та друзями приїхали на свято в Артек в цю суботу 22 вересня, і це було незабутньо!!!

До проведення Фестивалю було залучено цілий ряд благодійних та громадських організацій, бізнес-установ, представників уряду, приватних осіб.

Головним організатором та генеральним спонсором фестивалю став благодійний фонд «Фонд Майбутнього» (Голова Правління Анна Коршунова). Всі діти фестивалю та їхні батьки з друзями за супроводом лікарів і волонтерів змогли приїхати на це свято зі всієї України завдяки фінансовому забезпеченню Фонду. Організацію повноцінного харчування, забезпечення подарунків для всіх гостей, оснащення зон розваг та відпочинку, оформлення сцени, технічний задіяність протягом усієї підготовки до заходу, фото-, відеозйомку та репортажну зйомку було виконано за кошти Фонду. 

Почесним гостем фестивалю став Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

На заході були присутні лікарі з Німеччини та України, а також учасники Міжнародної конференції лікарів-онкогематологів, присвяченої новітнім методикам і різним аспектам терапії онкохворих дітей, профілактики та діагностики, догляду та супроводу маленьких пацієнтів, в ній беруть участь відомі лікарі України  та країн ЄС.

Це було просто неймовірне об’єднання дітей у взаємодопомозі один одному!  Усвідомте момент – діти-сироти виступають волонтерами у онкохворих дітей, а глухонімі діти виконують  для них усіх Гімн України.  Просто неосяжна енергія Миру та Доброти!

Хочеться вірити, що подарована дітям неймовірна кількість позитивних емоцій допоможе їм поповнити сили, поновити віру в їхнє щасливе майбутнє та зміцнішати, незважаючи на діагноз.

Всі ми віримо, що бажання дітей на повітряних кульках, випущених в небо, обов’язково здійсняться!

В 2019 році відвідали фестиваль “Радість” у Швеції, проведений Бенгтом Нільсеном, отримали безліч позитивних емоцій, спостерігаючи за щасливими дітками, надихнулися досвідом Бенгта, і отримали безліч цікавих ідей для наступних фестивалів в Україні.

 Я неймовірно рада в 2019 році знову провести в Україні фестиваль “Радість”!!! Цього року  відвідали діток в Інституті раку, і влаштували їм чудове свято!🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Щиро дякуємо чудовим сильним дітям та їх батькам за те, що відвідали наш фестиваль! Впевнені, що дітки отримали заряд позитиву для подальшої боротьби!

Бенгт Нільсон, ідейний натхненник та автор фестивалю, допоміг із ідеями та самою задумкою фестивалю. Лариса Лавренюк, керівник Фонду допомоги онкохворим дітям “Краб”, підтримала ідею реалізації фестивалю в Україні та надавала постійну організаційну підтримку, чим дуже нам допомогла. Світлана Нащокіна та Sweetanok-ua  надали солодкі подарунки та неймовірне частування для дітей, оформили святковий солодкий стіл. Олена Кириченко надавала організаційну допомогу в проведенні Фестивалю. Валентина Федоренко та друкарня Макрос надали неоціненну підтримку в типографії. Катерина Сакевич и BlagoArt подарувала чудову Благо Абетка в подарунок для дітей! Найкращі та найвеселіші українські музиканти Роман Дуда і Віра Кекелія подарували дітям посмішки та радість своїм музичним виступом. Євген Семесько зі спільноти “Вартові” за організував чудовий майстер-клас для дітей. Вероніка Сичова та Кирило Боханов здійснили професійну фото- та відеозйомку. Наш Ведучий Андрій Саржевський подарував своїми словами море позитиву. Наталі Гур’єва надала цінну матеріальну підтримку нашого фестивалю. Арт-клуб Поліни Каменської організував чудову локацію для роботи дітей з фарбами, було цікаво та красиво! Фантастичні музичні виступи від Єви Александрової та Діани Салін зі школи вокалу “Гармонія” і талановитої Вероніки Морської подарували дітям гарний настрій.

 Ми з кожним разом будемо старатися  зробити якомога більше прекрасного для наших дітей!