+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Фешн-індустрія, власний бренд, агенція моди. Про те, що цікавить справжніх цінительок моди

Фешн-індустрія, власний бренд, агенція моди. Про те, що цікавить справжніх цінительок моди

Наталія Хансен – фахівчиня у сфері моди. Засновниця данського бренду сумок «Naledi Copenhagen» та агенції моди «NCPH Fashion». Активно сприяє розвитку молодих талантів на ринку Скандинавії. Дала інтерв’ю для справжніх дівчаток, які цікавляться модою та мають почуття стилю. Розповіла про свою діяльність та заснування власного бренду. Поділилася порадами як контролювати себе та свої емоції. 

Наталю, Ви є засновницею данського бренду сумок «Naledi Copenhagen». Розкажіть, як з’явилася ідея заснування бренду?

Ідея виникла через відсутність на ринку сумок, які б поєднували люксову якість з прийнятними цінами та етичним виробництвом. До цього додалась лаконічність дизайну при великому виборі кольорів, включаючи непритаманні для Данії яскраві фарби. Коли нашими клієнтами стали відомі магазини, і з сумками «Naledi Copenhagen» почали бачити королівську сім‘ю, мені стало зрозуміло, що концепція мого бренду справді цікава споживачеві, і у неї є майбутнє. Наразі ми представлені у близько 50 відомих магазинах в різних країнах світу, і звичайно також онлайн на нашому офіційному сайті www.naledicopenhagen.com

Які плануєте реалізувати проєкти у майбутньому у сфері фешн-індустрії?

Я мрію додати нові лінійки в колекцію «Naledi», включаючи одяг і білизну, над якою вже працюємо з українськими виробниками. 

Ви активно допомагаєте українцям, що перебувають у Данії. Часто до Вас звертаються за психологічною консультацією та з питанням якого характеру найчастіше українці у Данії? 

Це справді так. Я є членом групи добровольців, до яких можна телефонувати, якщо людина опинилась у психологічно кризовій ситуації. До нас звертаються з широким колом проблем: депресії, сімейні проблеми, психологічне та фізичне насильство, проблеми на робочому місці, наркотична залежність. Ми виступаємо в ролі першого контакту, тобто людини, яка може поговорити з тобою рідною мовою, та допомогти заспокоїтись і зрозуміти наступні кроки. Далі ми допомагаємо отримати професійну допомогу від відповідних фахівців. 

Кожного дня людина стикається з різними стресовими ситуаціями. Як контролювати себе і не піддаватися обставинам? Що порадите робити у такому випадку?

Дивитись стресу сміливо в очі й розуміти, що він – невід‘ємна частина життя. Знайти для себе свою стратегію утримування стресу під контролем, і навіть перетворення його на конструктивний фактор. Для кожної людини ця стратегія своя. Для мене це, перш за все, зайняття спортом і робота над позитивним світозором. Якщо стрес переймає контроль – найкраща допомога це розмова із психологом. 

Ви є фахівчинею у сфері моди, а також засновницею агенції моди «NCPH Fashion», яка сприяє розвитку молодих талантів на ринку Скандинавії. Розкажіть про діяльність агенції, з чого все розпочалося, які цілі та плани маєте на майбутнє?

Почалось усе з бажання у 2014 році вивести цікаві українські бренди на ринок Данії. Метою було познайомити данців з гарною якістю, дизайном і цінами речей, вироблених в Україні, показати нашу країну з боку краси, а не війни. Ідея отримала дуже теплий прийом, і з того часу ми вивели на данський ринок як українських дизайнерів моди, так і виробників, які виробляють продукцію під замовлення данських замовників. 

Наталю, що можете порадити дівчатам, які планують започаткувати власну справу? 

З чого розпочинати та до чого потрібно бути готовим? Обирайте те, з чим вам справді хотілось би працювати довгий час. Якщо ви любите свою справу, ця енергія відіб‘ється на людях, і вони будуть готові дати вам необхідний шанс. До чого бути готовим? До багатьох годин кропіткої роботи й до багатьох невдач, які є лише сходинками на шляху досягнення Вашої мети. Ніколи не засмучуйтесь, якщо хтось вам відмовляє, і самі не бійтеся відмовляти. Віра в себе, наскільки кліше це б не звучало, насправді є найголовнішим фактором у досягненні успіху.

Матеріал підготувала Євгенія Якименко

Фото з архіву Наталки Хенсен