+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Відповіді на найпоширеніші запитання у рамках проекту “Озеленення України”

Відповіді на найпоширеніші запитання у рамках проекту “Озеленення України”

Хто такий волонтер?

Волонтер – це учасник проекту «Озеленення України, який виявив бажання взяти участь у висадженні дерев 20 березня 2020 року.

Хто надає волонтеру саджанці та місця для висадки?

Висадка саджанців волонтерами найчастіше буде проводитись у лісовій місцевості. Місця та посадковий матеріал для висадки дерев для волонтерів надаються лісовими господарствами за попереднім узгодженням із організаторами проекту. Доставка волонтерів у лісову місцевість буде здійснюватися централізовано та узгоджуватися з координаторами проекту.

Хто може бути волонтером?

Волонтером можуть бути як окремі фізичні особи, так і юридичні особи зі своїми колективами.

Хто такий співорганізатор?

Співорганізатор – це активіст проекту «Озеленення України, який  взяв на себе зобов’язання самостійно організувати висадку  дерев 20 березня 2020 року на певній адміністративній території України (область, район, місто, село чи територіальна громада). Має взаємодію з усіма гілками влади, бізнесу та громадськими організаціями.

Хто надає співорганізатору саджанці та місця для висадки?

Пошук місць та посадкового матеріалу  для висадки дерев на певній території  співорганізатор забезпечує самостійно за підтримки  організаторів проекту.

Чим відрізняється головний співорганізатор від локального співорганізатора?

Головний співорганізатор самостійно забезпечує та організовує висадку 200 тис. дерев на території певної області. Головний співорганізатор зобов’язується до проведення  прес-конференції у своєму регіоні за участю організаторів проекту, керівників області та зацікавлених осіб. Співорганізатори разом з координаторами проекту забезпечують участь волонтерів у проекті «Озеленення України».

Локальний співорганізатор самостійно забезпечує висадку певної кількості дерев, узгодженої з організаторами проекту, на території району, міста, села чи територіальної громади. Локальні співорганізатори разом з координаторами проекту забезпечують участь волонтерів у проекті «Озеленення України».

Хто такий партнер?

Партнер – це учасник проекту «Озеленення України» , який фінансово підтримує проект.

Які умови участі в проекті «Озеленення України», в якості партнера проекту?

Для отримання пропозиції про участь у проекті в якості партнера, потрібно зателефонувати координатору проекту: тел.0950569180, Тетяна Розвадовська.

Куди підуть кошти від партерів проекту?

Всі кошти будуть спрямовані на закупівлю посадкового матеріалу. Кожному партнеру буде наданий звіт про використання коштів на закупівлю посадкового матеріалу

Хто консультує проект  «Озеленення України»?

Протягом  року, від 20 березня 2020 року до 20 березня 2021, проект «Озеленення України» консультує та супроводжує Експертна Рада проекту. Голова Експертної Ради – Добруцький Ігор Ігорович.  До складу Експертної Ради входять провідні спеціалісти та експерти з висадки та розведення посадкового матеріалу, екологи, активісти, професори та просто справжні фанати своєї справи. Головне завдання Експертної Ради – забезпечити проект якісним  посадковим матеріалом, який підходить до певного регіону та консультувати волонтерів щодо технології висадки саджанців та за їх доглядом протягом першого року.

Чи можливо долучитися до складу Експертної ради?

Експертна рада відкрита для всіх бажаючих. Важливо мати досвід та бажання допомогти проекту «Озеленення України». Координатор проекту по роботі Експертної ради – Вадим Парасочка, 0660022133.

Де можна купити саджанці дерев?

До проекту «Озеленення України» долучилися найкращі розсадники України. Вони підтримали проект та запропонували якісний та найкращий по ціні посадковий матеріал.  Інформацію про розсадники можливо дізнатися у координатора проекту Вадима Парасочки, 0660022133.

Ініціаторами проекту “Озеленення України” є Сергій Гайдайчук, президент «CEO Club Ukraine» та Ганна Крисюк, генеральний директор «Книги рекордів України».

Координатор проекту щодо взаємодії та співпраці із ЗМІ – Юлія Бичай, +380 66 993 41 81.