+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Facebook: кількість активних користувачів стрімко впала уперше за 18 років

Facebook: кількість активних користувачів стрімко впала уперше за 18 років

Власник Facebook, компанія Meta Platforms, повідомляє, що кількість активних користувачів впала до 1,929 млрд за 3 місяці. Для порівняння, 1,930 млрд користувачів зафіксовано в попередньому кварталі.

Про це повідомляє BBC.

Фірма також попередила про уповільнення зростання доходів через конкуренцію з боку таких платформ, як TikTok та YouTube. Акції Meta впали на понад 20%, а ринкова вартість компанії зменшилася на 200 млрд доларів (147,5 млрд фунтів). Акції інших соціальних мереж, включаючи Twitter, Snap та Pinterest, також різко впали.

Виконавчий директор Марк Цукерберг сказав, що зростання продажів компанії постраждало, оскільки молода аудиторія пішла до конкурентів. Meta, яка володіє другою у світі платформою цифрової реклами після Google, також заявила, що її вразили зміни конфіденційності в операційній системі Apple. За словами фінансового директора Meta Дейва Венера, зміни ускладнили для брендів таргетинг та вимірювання статистики реклами у Facebook та Instagram. Хоча компанія інвестує у відео, щоб конкурувати з TikTok ( платформа належить китайському технологічному гіганту ByteDance), вона заробляє на цих пропозиціях менше, ніж на традиційних каналах у Facebook та Instagram.