+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Відкрито набір на Академію для жінок-підприємиць (AWE 2021-2022)

Відкрився набір на Академію для жінок-підприємиць (AWE 2021-2022). Запрошуємо до участі, менторства, партнерства. В рамках комплексної інкубаційної програми жінки з різних регіонів України дізнаються як започаткувати та розвинути власну справу

Дізнатись більше

«Alternance» – ефективний спосіб навчання у Франції: поєднання теорії з практикою

Освіта за кордоном, здебільшого в країнах Європейського Союзу, набуває все більшої популярності серед українських студентів. Європейська освіта та стажування є одним із ключів до досягнення кар’єрних успіхів.

Дізнатись більше

Психологія успішної жінки. 5 правил, як ставити та досягати своїх цілей від Леді на мільйон Влади Євсеєвої

Чим відрізняється успішна жінка від жінки з нереалізованим потенціалом, недосягнутими цілями і мріями? На це і більше запитань відповідає представниця українського бізнес-бомонду Влада Євсеєва.

Дізнатись більше

Business Woman Club святкує річницю своєї діяльності

Міжнародний закритий жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club» відсвяткува першу річницю з дня свого заснування. Захід відбувався за участі учасниць Клубу, партнерів, високопосадовців, дипломатів іноземних країн та друзів.

Дізнатись більше

Наказ Міністерства Фінансів «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності»

11 липня 2021 року набрав чинності наказ Міністерства Фінансів України від 19 березня 2021 року №163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності»

Дізнатись більше