+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Екологічна співпраця України та Аргентини

Екологічна співпраця України та Аргентини

Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина та Посол Аргентинської Республіки в Україні Елена Летісія Мікусінскі обговорили можливості співпраці та обміну досвідом у сфері поводження з відходами. Про це повідомляє пресслужба Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

В повідомленні йдеться про те, що Віцепрем’єр-міністерка розповіла про кроки та плани України щодо імплементації законодавства для впровадження системи управління відходами та створення відповідного ринку в Україні. Водночас, Посол Аргентинської Республіки представила інноваційний проєкт аргентинської компанії, спрямований на розбудову ефективної системи поводження з відходами.

Ольга Стефанішина подякувала Елені Летісії Мікусінскі за презентацію та зазначила, що Україна працює над варіантами залучення інвестицій у цю сферу для її подальшого розвитку. Віцепрем’єрка також подякувала Послу Аргентинської Республіки за підтримку жіночого лідерства та співпрацю у боротьбі з гендерно зумовленим насильством.