+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Ділова місія Business Woman Club триває

Ділова місія Business Woman Club триває

Сьогоднішій день дуже насичений для учасниць делегації «Business Woman Club» в Грузії, адже ділові зустрічі та переговори тривають увесь день і вже мають гарні результати.

У складі української делегації Президентка Клубу Ганна Крисюк, власниця ягідного розплідника «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва та Яна Коньок, комунікаційна менеджерка Клубу.

По обіді відбулася зустріч представницями Жіночої ради Грузії та її директоркою Кетеван Габруашвілі.

Потім провели онлайн-перемовини з Асоціацією ділових жінок Грузії, зокрема з її керівницею Екатериною Маісурадзе.

Також за чашкою кави поспілкувалися з жінками з різних сфер бізнесу: туризм, ритейл, нерухомість, коучинг, фармація, медіа та ін.

Під час зустрічей обговорили можливості співпраці, організації спільних соціальних ініціатив та об’єднання людей довкола проекту «Озеленення планети» та висадження 100 млн. дерев наступного року. З ініціативи Ліліани Дмитрієвої плануємо восени висадити фруктовий парк дружби України і Грузії у Тбілісі.

«Жіноче підприємництво і соціальна відповідальність бізнесу в Грузії дуже розвинені і багато в чому відповідають нашому баченню. Дякую Валентині Марджанішвілі за організацію дуже конструктивних предметних зустрічей. Ми побачили безліч нових можливостей співпраці для наших одноклубниць і взагалі для бізнесу України у різних сферах, зокрема в будівельній індустрії, харчовій промисловості, екотематиці, і навіть інноваційних навчальних програмах. Тож ділова місія вже має перші результати, а ми продовжуємо і запрошуємо гостей в Україну», – ділиться Ганна Крисюк.

Business Woman Club – це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу, політики та дипломатії для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці.