+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Ділова місія Business Woman Club до Хорватії

Ділова місія Business Woman Club до Хорватії

Сьогодні розпочинається ділова місія учасниць Business Woman Club до Хорватії на особисте запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла Хорватії в Україні пані Аніци Джамич. Поїздка організована за підтримки Міністерства закордонних справ України, Посольства Республіки Хорватія в Україні та особистого сприяння першої заступниці Міністра закордонних справ України пані Еміне Джапарової.

Під час ділової місії буде відбуватися безліч цікавих зустрічей, урочистих заходів, а також, звичайно ж, висадка дерев в рамках глобальної екоініціативи “Greening of the Planet“. Насичена програма поїздки дасть змогу членкиням Business Woman Club побудувати нові знайомства й контакти та ще більше залучитися підтримкою міжнародної спільноти у власних проєктах.

Президентка Клубу та ініціаторка проєкту “Greening of the planet” Ганна Крисюк на своїй сторінці у Фейсбук висловила вдячність усім причетним до організації місії та ще раз підтвердила, що #ЖінкаМожеВсе.

Business Woman Club – це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці. Більше інформації на сайті https://businesswomanclub.org/.