+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Дезінфекція: Що можна зробити в період карантину, аби захиститися?

Дезінфекція: Що можна зробити в період карантину, аби захиститися?

За час карантину потрібно зрозуміти, що найважливішим у житті є саме життя.

Раніше більшість з нас не дуже замислювались, наскільки небезпечні мікроорганізми можуть жити на наших руках і тих поверхнях, до яких ми торкаємося. А тепер немов невидиме стало видимим і, здається, всі усвідомили, що важливо регулярно мити руки і дезінфікувати поверхні. Дезінфекція стає нашою новою звичкою.

І на допомогу нам в цьому протистоянні чудово підійде антисептичний тонік “Біоцид плюс”. Він згубно діє на грампозитивні, грамнегативні бактерії (вкл. мікробактерії туберкульозу), віруси грипу, гепатитів, ентериту, СНІД тощо, а також на збудників грибкових захворювань шкіри – дерматофітів, кандидозів і ін.Високоефективний щодо асоціацій збудників внутрішньо лікарняних інфекцій, транзиторною і резистентною мікрофлори шкіри. Зберігає активність на шкірі рук до 8 годин або до першого миття рук. Має виражену протизапальну і ранозагоювальну дію, пом’якшує і живить шкіру, забезпечує її зволоження і еластичність, зберігає нейтральний рН шкіри. Екологічно безпечний, стійкий при зберіганні, не вимагає особливих умов транспортування, зберігання, застосування.

Враховуючи, що запропоновані продукти активні проти всіх типів вірусів (включаючи один з найстійкіших вірусів-полі вірус типу 2), вони можуть бути використані проти поширення коронавірусу Сovid-19.

Більш детальна інформація про засіб “Біоцид плюс”на сайті.

Контактний номер телефону: 063 459 9380, 099 553 0723

Мікроби нас оточували завжди. Хороший імунітет не пропустить “чужинців”, але не всі з нас легко можуть протистояти інфекціям та вірусам. Тому ми можемо убезпечити себе простими діями:

  • ізолювати себе, якщо не можемо ізолювати інших, так ми розірвемо ланцюжок передачі збудника;
  • не торкатися брудними руками до тих частин тіла, через які інфекція може проникнути в організм – очей, носа, губ;
  • мити руки після контакту з можливими джерелами зараження;
  • якщо немає можливості помити руки, обробляти їх антисептиком;
  • регулярно дезінфікувати найбрудніші предмети і поверхні – телефон, клавіатуру комп’ютера, окуляри і чохол для окулярів, дверні ручки, ключі тощо.