+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Денис Долинський: Жінки є однією з найважливіших ланок в управлінні бізнесом

Денис Долинський: Жінки є однією з найважливіших ланок в управлінні бізнесом

Денис Долинський – бізнесмен, інвестор з 18-річним досвідом ведення бізнесу в Україні.

Пане Денисе, яке ваше ставлення до жінок у бізнесі?

Жінки у бізнесу є однією з найважливіших ланок в управлінні та у розвитку бізнесу. У моїх бізнес-проектах на керівних посадах працює багато жінок. При тому, працюють дуже успішно вже протягом багатьох років.

Чи відчутна різниця між веденням бізнесу жінками та чоловіками?

Так, різниця є, але невеликою. Жінки люблять більше деталей. Вони дуже глибоко повинні розбиратись в темі та дуже тонко і чітко розуміти, як можна вирішити ту, чи іншу проблему. Тому я вважаю, що участь жінки у бізнесу є дуже важливою для вирішення робочих питань та проблем.

На вашу думку, у що, станом на сьогоднішній день, жінкам варто інвестувати?

По-перше, жінкам не потрібно боятись, а йти і займатись своїм бізнесом або працювати на керівних посадах, оскільки ця тенденція в Україні з року в рік збільшується, що не може не радувати. Я вважаю, що потрібно брати компанію під своє управління. Можливо, перший рік буде складно, але вже з наступного року, я кажу точно, майже кожна жінка, яка займається бізнесом буде успішною. Адже кожна жінка хоче бути у світовому тренді та вирішувати глобальні проблеми.

Коли жінки починають вести бізнес, або ж коли тільки роздумують над цим, у них з’являється дуже багато страхів. Деякі з них є навіяними, а деякі і перевіреними на досвіді іншими. Як жінкам поводити себе у таких ситуаціях?

Насамперед для цього є сильні чоловіки, які можуть порадити, допомогти та розповісти про свій досвід. Не потрібно боятися проблемних ситуацій, які виникають у процесі. Бізнес неможливо стовідсотково продумати. Так, іноді бувають складні ситуації, але не потрібно впадати у паніку.

Дайте, будь ласка, поради, як вберегти всій бізнес від рейдерства?

Потрібно максимально юридично захистити себе та розуміти, що вам потрібно буде спілкуватись з правоохоронними органами. Буде тісна робота із судовою системою, оскільки це є важливою частиною у захисті своїх корпоративних прав і компаній. Насправді, тут немає нічого надприродного. Потрібно просто бути готовим до різних ситуацій. Також ви повинні завжди відстоювати свій бізнес, не боятися та рухатись вперед.