+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Цікаві поради: як отримати роботу своєї мрії?

Цікаві поради: як отримати роботу своєї мрії?

Ви любите свою роботу? Вона вам дійсно подобається? Раніше я думала, що люди, які вранці вискакують з ліжка з палаючими очима і біжать з нетерпінням на свою роботу, як мінімум знаходяться під дією психотропних препаратів. Так, мені подобалася моя робота, в ній були деякі моменти, які мене тішили, але щоб ось так радіти… А зараз я сама так радію, кожен день!

Ви, напевно, хочете знати, що на мене так вплинуло? Я просто пізнала себе трохи краще і вийшла за межі зони комфорту. І так…

1. Пізнай себе

Якщо ваша робота не відображає ваш внутрішній світ і ваші цінності, не дає вам розкритися як особистості, то ви завжди будете себе почувати на робочому місці не в своїй тарілці. Заради інтересу пройдіть кілька тестів з профорієнтації. Але, для початку, дайте відповідь на одне питання: чи відображає поточна робота ваш внутрішній світ і ваші цінності?

2. Оціни свої цінності

Якщо ви хочете, щоб робота мала сенс, зміст і мету, вона повинна відображати ваші основні життєві цінності. Для мене, наприклад, такі цінності – це створення чогось нового, самоосвіта і позитивний настрій. Якщо ви можете отримувати все це від поточної роботи, то, не сумніваюся, що кожен робочий день будете зустрічати як свято. Якщо у кого-небудь з вас виникнуть труднощі з складанням списку цінностей, то орієнтуйтеся на списки інших людей, які можна знайти, наприклад, в інтернеті. Складіть свій хіт-парад життєвих цінностей і намагайтеся, щоб ваша робота по максимуму їм відповідала.

3. Немає переживань!

Зізнайтеся, що як тільки ви замислюєтеся про те, щоб змінити роботу, в голову починають лізти найпохмуріші і неприємні думки. Це нормальна захисна реакція підсвідомості – побоюватися всього нового. Щоб уникнути цього, не відмовляйтеся від своєї поточної роботи, або, якщо є така можливість, зменшіть її присутність у вашому житті. Уявіть, що вас чекає щось чарівне, містичне і ставитеся до цього як до пригоди. Як тільки ви відчуєте, що щасливі займатися саме тим, чим хочете, страхи пройдуть і ви зможете легко відмовитися від обридлої роботи. Ставтеся до зміни роботи як до цікавої пригоди.

4. Радості і мрії

Ці дві речі направлять вас на правильний шлях. Візьміть аркуш паперу, ручку і запишіть все, що приносить вам задоволення. Це можуть бути хобі, стосунки, якісь події, одним словом, все, що приносить задоволення і робить вас щасливими. Далі запишіть все, про що ви мріяли років так з п’ятнадцяти, але з якоїсь причини не змогли реалізувати. Подорожі, майстер-класи, екстремальні розваги типу стрибків з парашутом. А тепер обведіть те, що може стосуватися вашої роботи. Визначте, що вас тішить і робить щасливим, а так само те, що ви завжди мріяли виконати.

5. Ідея

Тепер ви конкретно знаєте, хто ви, які ваші цінності і що приносить вам в цьому житті задоволення. Подумайте, що з цього може мати практичне значення для вашої нової роботи. Придумайте ідею для нової роботи.

6. Бачення

Як тільки ви знайшли ідею, опишіть своє бачення цієї роботи. Взагалі, записувати такі речі – значить робити їх більш реальними. Отже, напишіть історію про те, яким ви бачите ваш робочий процес, витрати, доходи, взаємодія з іншими людьми і так далі.

7. Складіть план

У вас є ідея, є уявлення про її втіленні, значить, пора скласти конкретний план дій, за допомогою яких ви можете цю ідею реалізувати. Подумайте, які практичні дії ви повинні зробити для того, щоб почати виконувати задумане? Складіть список речей, які потрібно зробити для початку і поступово, день за днем, проходьте кожен пункт.

8. Відкрийтеся

Не бійтеся просити допомоги й підтримки. Мають бути великі зміни і вам не обійтися без хоробрості і завзятості. Діліться своїми думками і радощами з оточуючими людьми, буде прекрасно, якщо у вас з’явиться духовний наставник або просто досвідчений і мудрий друг, який підтримає радою.

Дуже легко стояти на одному місці, тому що це комфортно і безпечно. Але, погодьтеся, це зовсім не те життя, про яке ви мріяли. Знайдіть у собі сили і пройдіть вісім кроків на шляху до мрії, адже ви цього заслужили!