+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Чорногорія незмінно підтримує український суверенітет та територіальну цілісність

Чорногорія незмінно підтримує український суверенітет та територіальну цілісність

Відбулася зустріч заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара із Надзвичайним та овноважним Послом Чорногорії в Україні пані Драгіцею Понорац. Про це повідомляє пресслужба МЗС.

Пані посол запевнила у незмінності підтримки Чорногорією державного суверенітету і територіальної цілісності України, а також євроатлантичних прагнень нашої держави.

Дипломати обговорили шляхи активізації двостороннього політичного діалогу, зокрема конкретні заходи для розвитку співпраці у торговельно-економічній, туристичній сферах, а також пожвавлення міжрегіональної співпраці. 

Сторони домовилися провести політичні між МЗС України та МЗС Чорногорії ближчим часом та обговорили модальності підготовки чергового українсько-чорногорського бізнес-форуму, який має відбутися восени 2021 року у Києві. 

Василь Боднар подякував чорногорській стороні за створення сприятливих умов для громадян України, які відвідують Чорногорію з туристичною метою. 

Окрему увагу приділили обговоренню питання щодо використання РФ механізму Інтерполу для незаконного переслідування громадян України, які виступили на захист територіальної цілісності України.