+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Членкині «Business Woman Club» відвідали виставку Цвєтностей OL’SVOL’D (а)

Членкині «Business Woman Club» відвідали виставку Цвєтностей OL’SVOL’D (а)

У Києві в Центрі Української Культури та Мистецтва‎ відбулась презентація персональної виставки Цвєтностей OL’SVOL’D (а) «Бог не запитає» для членкинь міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club».

Під час зкстрічі-презентації ідеолог автора і картин Алана Гурен розповіла багато цікавого про унікальні Цвєтності, їх автора та цілющу силу.

OL’SVOL’D – Творець Цвєтностей, які є складовою частиною мега-проекту, мета якого – через зміну свідомості (розширення діапазону мислення) допомогти кожній людині з легкістю та радістю пройти свій життєвий шлях. Твори OL’SVOL’D (а) – Цвєтності – це саме той інструмент, завдяки якому можна допомогти як кожній людині індивідуально, так і людству в цілому.

«Передати словами отримані відчуття неможливо. Це потрібно бачити.  Після побаченого трансформується свідомість і ви самі. Швидко знаходяться рішення там, де давно був ступор або непорозуміння. Ви стаєте кращими і люблячими, щирими і світлими, що відкриває нові можливості і притягує успіх в усьому. Для нашого бізнес-клубу «Business Woman Club» важливо змінювати філософію мислення людей на краще. Це наша місія і тому ця виставка для нас є дуже цінною», – ділиться засновниця закритого бізнес-клубу «Business Woman Club» Ганна Крисюк.

Членами клубу BW-Club можуть бути тільки жінки! Водночас клуб відкритий для партнерства з організаціями та приватними особами, які поділяють цінності та місію клубу.

Приєднатися до клубу в якості члена можна за посиланням.

Приєднатися до клубу в якості партнера можна за посиланням.

Детальніше про BW-Club за посиланням.