+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Чергова передача автомобілів свободи та висадження дерев

Чергова передача автомобілів свободи та висадження дерев

30 листопада відбулась чергова передача автівок у межах проєкту “1000 автомобілів свободи”, яка продовжилась висадженням дерев у рамках глобальної екоініціативи “Озеленення Планети”.

У цей день передали та освятили 3 автомобілі: від АТ “Львівгаз” для полку спецпризначення «Сафарі» Нацполіції України, від ГО “Добро.Дій” на ВЧ А7094, і третє авто від начальника Львівського обласного ТЦК та СП Олександра Тіщенка для військових Харківщини.

Після цього організатори та партнери проєкту “1000 автомобілів свободи” підтримали екоініціативу “Озеленення Планети” й висадили дерева поруч Львіського військового госпіталю та Першого територіального об’єднання на Дністерській.

Присутніми були голова МШДУ Ганна Крисюк, голова ГО “Добро.Дій” Ігор Дулин, власник компанії “М’ясо Топ” Костянтин Костирко, координатор проєкту “1000 автомобілів свободи” Богдан Кисіль, радник голови Львівської ОВА Любомир Сопільник, представники АТ “Львівгаз” Володимир Бойко, Марія Адамик, Ольга Шушкевич і Вікторія Боваровська, а також представники ГО “Добро.Дій” Наталя Степаненко, Данило Сороковий, Дмитро Дубін, Катерина Кравців та Оксана Пеленьо.