+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

CEO Club стартує офіційну кампанію зі збору коштів для адресування проблеми з COVID-19

CEO Club стартує офіційну кампанію зі збору коштів для адресування проблеми з COVID-19

CEO Club стартує офіційну кампанію зі збору коштів для адресування проблеми з COVID-19 і закликає бізнес-спільноту долучитися. Ви можете зробити внесок на суму $1000, $3000, $6000 або більше. Кошти збираються на рахунок благодійного фонду CEO Club Foundation і будуть використані для закупівлі апаратів штучної вентиляції легень, автоматичних тест-апаратів та інших ресурсів, яких потребуватимуть медзаклади.

“Ми добре розуміємо сьогоднішню ситуацію в державі, тому прийняли рішення в середині нашого CEO Club Ukraine, зібрати кошти на придбання апаратів штучної вентиляції легенів, які сьогодні вкрай необхідні людям і можливо навіть комусь із наших рідних і друзів! Об’єднати зусилля – це найкращий шлях для протистояння викликам і небезпекам. До нашої ініціативи хочу запросити усіх представників малого, середнього і великого бізнесу, щоб консолідуватися і зібрати більше коштів на придбання обладнання, яке врятує десятки а може і сотні людських життів. Усім хто підтримає наш заклик, персонально дякуватиму і висвітлюватиму на своїй сторінці, а також окремо відзначимо у CEO Club Ukraine. Але найбільша вдячність сьогодні – життя людей! Будьте здоровими і рухаємось на позитиві вперед!”, – ділиться президент бізнес-клубу “CEO Club Ukraine” Сергій Гайдайчук.

CEO Club Ukraine гарантує, що кошти буде використано у найбільш ефективний спосіб, відповідно до реальних потреб медзакладів, та що буде проконтрольовано цільове використання ресурсів. Також клуб відзначить кожного, хто долучиться до проєкту.

Важлива інформація для запобігання шахрайству: внески приймаються виключно на рахунок благодійної організації «Благодійний фонд “ФУНДАЦІЯ СЕО КЛАБ”», а спілкування з представниками клубу ведеться з офіційного домену ceoclub.com.ua.

CEO Club Ukraine — закритий клуб, що об’єднує СЕО та власників середнього та великого бізнесу для розвитку, спілкування та співпраці.

Долучитися до проекту можна за посиланням!