+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

BW-CLUB презентував свої проєкти в ОАЕ

BW-CLUB презентував свої проєкти в ОАЕ

Учасниці міжнародного бізнес-клубу відправилися в Об’єднані Арабські Емірати із діловою місією, що триватиме до 24 лютого.

У складі делегації: президентка Business Woman Club Ганна Крисюк; генеральна директорка АТ «Укргазвидобування» Олена Кобець; засновниця ТОВ «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва; СЕО Видавничої Групи компаній «Картель» Ірина Асман; співзасновниця компаній D2 та Handy.ai Ірина Андрющенко та власниця агентства «BEWEIS» Крістіна Шехайтлі. 

У межах візиту запланована низка зустрічей з представниками влади Об’єднаних Арабських Еміратів,  представниками бізнесу та потенційними інвесторами. 

Дубай – зразкове місто інновацій. Так, учасниці Клубу відвідали всесвітню виставку «Dubai EXPO 2020», де 192 країни-учасниці демонструють унікальність своїх культур та національну ідентифікацію, свій економічний та науково-технічний потенціал. Одноклубниці завітали в павільйони України, Обʼєднаних Арабських Еміратів, Саудівської Аравії та ін.

«Цікаво побачити таку кількість неймовірних новітніх проєктів. Концепція виставки і її тема «Об’єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє» надзвичайно близька нашим цінностям BW-Club і проєкту «Озеленення Планети». Краще майбутнє ми можемо створити тільки разом. Тому інновації, співпраця та формування нових партнерських відносин – це і є шлях до успіху», – ділиться враженнями Ганна Крисюк. 

У другій половині дня відбулася зустріч делегації BW-Club із Мохамедом Аль Хаммаді – директором із партнерських  відносин інноваційного хабу Sharjah Research Technology and Innovation Park (Дослідницький технологічно-інноваційний парк Шарджі). Під час спілкування пану Хусейну Аль Махмуді було презентовано діяльність міжнародного жіночого бізнес-клубу, а також учасники делегації, у свою чергу, презентували власні бізнес-проєкти, ознайомилися з інноваційним хабом та обговорили можливості співпраці у сфері інновацій. 

Ділова місія Business Woman Club в ОАЕ здійснюється на запрошення Крістіни Шехайтлі, власниці агентства з масштабування бізнесу BEWEIS