+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Business Woman Club взяв участь в інвестиційному форумі «Тернопільщина: кластер можливостей»

Business Woman Club взяв участь в інвестиційному форумі «Тернопільщина: кластер можливостей»

Учасниці Клубу Business Woman Club взяли участь в інвестиційному форумі «Тернопільщина: кластер можливостей». Бізнес-подія пройшла 10 червня 2021 року у Києві з ініціативи Торгово-промислової палати України та Тернопільської обласної ради.

Тернопільщина презентувала потенціал свого регіону для дипломатичних місій, інвестиційних компаній, міжнародних організацій та бізнесу. Представники обласної ради розкрили промислові, аграрні та туристичні ресурси краю.

Офіційну частину форуму відкривав президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, а згодом вітальне слово промовив голова Верховної Ради Дмитро Разумков. Михайло Головко, голова Тернопільської обласної ради, привітав учасників форуму, звернувшись до присутніх у залі міністрів, високоповажних послів, народних депутатів.

Участь у заході взяли також й учасниці «Business Woman Club»: Ганна Крисюк, президент Клубу; Натача Діас Агілера, Надзвичайний і Повноважний Посол Куби в Україні; Аніца Джамич, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні; Елена Летісія Тереса Мікусінскі, Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентини в Україні.

“Добре, коли є площадки, на яких в одному місці можна побачити діяльність всієї області та її можливості для співпраці. Локація ТПП України для таких подій є ідеальним місцем”.

Згодом прокоментувала Ганна Крисюк для сторінки Business Woman Club у Фейсбук.