+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Business Woman Club відвідали питомник ягідних культур “Брусвяна”

Business Woman Club відвідали питомник ягідних культур “Брусвяна”

Business Woman Club відвідали компанію однієї із членкинь клубу Ліліани Дмитрієвої – питомник ягідних культур “Брусвяна”, що знаходиться в місті Брусилові на Житормирщині. Про це на своїй сторінці на Фейсбук розповіла президентка Business Woman Club Ганна Крисюк.

“За пів дня встигли дуже багато: побачити садове господарство Лілани, дізнатись про різні види дерев та квітів і звісно згадали Greening of the Planet та подальші наші висадження дерев дегустували смачні страви, ягоди, збирали суниці і навіть нову вирощену малину … смакота неймовірна.”

Ділиться зі своїми підписниками Ганна Крисюк.

У гості до “Брусвяни” відправилися також й інші члени Business Woman Club, зокрема Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич та Посол Куби в Україні Натача Діас Агілера з представниками кубинського посольства. За пів дня всигли відвідати саме господарство Ліліани Дмітрієвої, її численні поля з різними видами плодових культур, а також заїхати на фермерське господарство, де одна родина вирощує індиків та збирає власний смачний мед.

“Дякуємо Ліліані за гостинність і такий теплий та дружній прийом, тепер точно знаємо куди їхати відпочивати родинами і де найсмачніша лохина, малина і суниці, а також дякую нашим одноклубницям, які були і офлайн і онлайн з нами”.

Зазначила Ганна Крисюк у дописі.