+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Business Woman Club розширює партнерські зв’язки та налагоджує співпрацю в Грузії

Business Woman Club розширює партнерські зв’язки та налагоджує співпрацю в Грузії

У рамках ділової місії в Грузії учасниці «Business Woman Club» презентують свою діяльність і проекти, знайомляться з представниками місцевого бізнесу та знаходять нові можливості для співробітництва між країнами.

У складі української делегації Президентка Клубу Ганна Крисюк, власниця ягідного розплідника «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва та комунікаційна менеджерка Клубу Яна Коньок.

Однією з цікавих подій поїздки стала зустріч з Фінансовою компанією «Financial outsource», в особі власника Гіги Муртсхваладзе та головного менеджера Джорджі Хатіашвілі. Компанія представляє інтереси більш ніж 150 бізнес-асоціацій.

Дякуємо за сприяння в організації цієї зустрічі одноклубниці Ярославі Бояркіній – фінансистці, керівниці Київського представництва ДК Привілегія та управляючій партнерці компанії G-FUND.LTD (Грузія).

Потім учасниці української делегації провели зустрічі з Асоціацією фермерів Грузії, зокрема з її президенкою Тамарою Торією та організацією «Зелене партнерство заради миру», в особі керівника Алексі Ноніадзе. Під час зустрічі обговорили умови співпраці, а також можливість висадження Алеї миру між Грузією та Україною.

Крім того, учасниця «Business Woman Club», власниця ягідного розплідника «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва презентувала свій бізнес та запропонувала шляхи співробітництва.

Business Woman Club – це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу, політики та дипломатії для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці.