+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Business Woman Club підвів підсумки діяльності за півріччя

Business Woman Club підвів підсумки діяльності за півріччя

Міжнародний закритий жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club» підвів підсумки діяльності за півріччя від часу свого заснування (18 червня) та відсвяткував новорічний корпоратив.

В офіційній частині свята президент BW Club Ганна Крисюк пригадала як виникла ідея створення клубу та презентувала гостям цілі на наступні 3 роки: «За такий короткий термін у нашому клубі, окрім власниць різнопрофільного бізнесу – від металургійного до інвестиційного – в клуб долучились дипломати Хорватії, Куби, Чорногорії та Угорщини, Міністр Соціальної політики України, народна депутатка. З наступного року до клубу долучаться ще й інші впливові жінки з іноземних країн зі сфери бізнесу та міжнародної політики. Я дякую кожній учасниці клубу за цей рік, співпрацю, підтримку та їхні ідеї. Всій адміністративній групі за організовані змістовні та цікаві зустрічі, заходи, програми. І звісно ж, ми багато знань почерпнули від менторів BW Club та плануємо у наступному році ще продуктивнішу співпрацю».

Участь у підведенні підсумків та святкуванні взяли ментори жіночого бізнес-клубу: Віктор Ющенко, третій Президент України (2005–2010); Дмитро Лубінець, Народний депутат України; Сергій Гайдайчук, президент CEO Club Ukraine; Денис Богуш, український політтехнолог.

Під час спілкування учасниць Business Woman Club з менторами свої думки про бізнес та політику сьогодення висловили і присутні учасниці клубу: Марія Мезенцева, Народна депутатка України; Анна Коршунова, голова правління компанії «UDC»; Ілона Бовенс, засновниця інвестиційної компанії «I.B.Company»; Анна Бикова, співвласниця компанії «Eva Lab»; Ліліана Дмитрієва, засновниця ТОВ «Брусвяна»; Аліна Скоморохова, генеральний директор ТОВ «Тін Імпекс»; Ганна Давиденко, депутат Вінницької міської ради.

Новорічний корпоратив BW Club пройшов у бізнес-центрі класу А+ «IQ» – місці, де унікальна архітектура і продумане наповнення поєднуються з високою технологічністю та ефективністю.

Ну а що за Новий рік без подарунків? Кожна учасниця клубу, а також запрошені гості отримали приємний подарунок-сюрприз.

За особистий внесок у розвиток клубу Ганна Крисюк відзначила учасницю «Business Woman Club» Ілону Бовенс, яка є засновницею інвестиційної компанії «I.B.Company».

І, звичайно ж, на десерт був великий і смачний торт, приготований відомою кондитеркою з Житомира – Ольгою Сердюковою.  

Офіційним партнером Business Woman Club є будівельна компанія «SCHOBELI GROUP».

Учасницями Business Woman Club можуть бути тільки жінки! Водночас клуб відкритий для партнерства з організаціями та приватними особами, які поділяють цінності та місію клубу.

Приєднатися до клубу в якості учасниці можна за посиланням.

Приєднатися до клубу в якості партнера можна за посиланням.