+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Business Woman Club підписав Меморандум про співпрацю з UkraineInvest

Business Woman Club підписав Меморандум про співпрацю з UkraineInvest

Міжнародний закритий жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club», в особі президента Крисюк Ганни Ярославівни підписав Меморандум про співпрацю з Державною установа «Офіс із залучення та підтримки інвестицій», в особі виконавчого директора Цівкача Сергія Яремовича.

Метою даного Меморандуму є визначення основ для співпраці між Сторонами щодо поліпшення інвестиційного клімату та залучення інвестицій в економіку України.

Задля досягнення мети Меморандуму Сторони визначили такі напрями співпраці:

  • створення сприятливих умов для залучення інвестицій в економіку України, шляхом підготовки пропозицій щодо внесення змін до нормативно-правових актів, формування та реалізації державної політики;
  • залучення інвестицій в економіку України, зокрема шляхом донесення інформації про актуальні інвестиційні пропозиції до іноземних інвесторів, підбору актуальних інвестиційних пропозицій на запит іноземних інвесторів, формування інвестиційних пропозицій;
  • супроводження реалізації інвестиційних проєктів, зокрема шляхом надання підтримки іноземним інвесторам у вирішенні проблемних питань, що можуть виникати в процесі підготовки та реалізації ними інвестиційних проєктів.

«Для нас, а саме міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club» дуже важливо взаємодіяти з державними інституціями, які супроводжують інвесторів та надають фахову правову консультацію щодо інвестування. Ми впевнені, що саме завдяки співпраці компанії та установи можуть популяризувати хороший імідж України на міжнародному рівні», – ділиться президент BW Club Ганна Крисюк.

Учасницями BW-Club можуть бути тільки жінки! Водночас клуб відкритий для партнерства з організаціями та приватними особами, які поділяють цінності та місію клубу.

Приєднатися до клубу в якості учасниці можна за посиланням.

Приєднатися до клубу в якості партнера можна за посиланням.