+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Business Woman Club ознайомлюється з інноваційними проєктами в Хорватії

Business Woman Club ознайомлюється з інноваційними проєктами в Хорватії

Сьогодні членкині Business Woman Club відкрили для себе інноваційний хорватський проєкт HUBBAZIA, що ставить за мету допомогти молодим людям відкрити свій власний бізнес або розпочати унікальний проєкт.

На зустрічі були присутні учасниці Business Woman Club на чолі з першою заступницею міністра закордонних справ України Еміне Джапаровою, Надзвичайним та Повноважним Послом України в Хорватії Василем Кириличем та Надзвичайним та Повноважним Послом Хорватії в Україні Аніцою Джамич.

Представники проєкту HUBBAZIA детально розповіли про власну організацію, розказали про всі можливості, які можна отримати долучившись до проєкту, а також провели невелику екскурсію.

HUBBAZIA це своєрідний центр інновацій, що отримує фінансову підтримку від Європейського Союзу. Центр, перш за все, орієнтований на стартапи та людей, які мають намір відкрити бізнес. Задля досягнення цієї мети він працює для сприяння інноваціям та дає можливість молоді спілкуватися з успішними підприємцями. HUBBAZIA надихає молодь на відкриття власного бізнесу та забезпечує ріст туристичної галузі.