+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Business Woman Club організовує лекцію «Секрети формування іміджу жінки-політика» від провідного політтехнолога

Business Woman Club організовує лекцію «Секрети формування іміджу жінки-політика» від провідного політтехнолога

3 грудня 2020 року о 17:00 год у Торгово-промисловій палаті України Денис Богуш проведе майстер-клас на тему: «Секрети формування іміджу жінки-політика».

Денис Олександрович Богуш — український політтехнолог, експерт в сфері стратегічних комунікацій, антикризових кампаній, віце-президент Української PR-Ліги, президент PR-агенції Bohush Communications.

Bohush Communications – це група компаній в сфері стратегічних комунікацій, політичних технологій, промо, медіа та PR. Заснована в 2000 році у Києві та реалізувала велику кількість комунікаційних проектів на регіональному, національному та міжнародному рівні. Це проекти в галузі бізнесу та політики, покрашення іміджу і репутації, створення брендів і телевізійних продуктів, проведення досліджень ринку та електоральних комунікацій.

Організатором лекції «Секрети формування іміджу жінки-політика» виступає міжнародний закритий жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club», президентом якого є Ганна Крисюк.

Взяти участь в лекції можуть всі охочі жінки, які працюють у сфері бізнесу чи політики. Долучитись можна як наживо, так і онлайн. Для цього потрібно заповнити Анкету – https://forms.gle/1AtnvXYDv9258Wkw9