+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Book World Records презентує унікальні досягнення людства

Book World Records презентує унікальні досягнення людства

Book World Records (originally the Book of World Records), Книга світових рекордів – міжнародний проєкт, який презентує унікальні особливості та досягнення людства в усьому світі.

«Книга світових рекордів» фіксує унікальні досягнення та результати в сфері інновацій, бізнесу, політики, освіти, науки, культури, медицини, господарства, а також в усіх інших категоріях, які так чи інакше відносяться до сфер життєдіяльності людини та суспільства загалом.

Наша філософія – це презентація унікальних можливостей та досягнень людей, консолідація зусиль з метою проведення заходів й впровадження інновацій задля збереження природи та миру на землі.

«Книга світових рекордів» створила щорічну премію «Бренд-Амбасадор Book World Records» для відзначення рекордсменів, які формують позитивний імідж своєї країни у світі. Також проєктом щорічно видається книга-збірка всіх зареєстрованих рекордів «Book World Records». А для відзначення особливих людей та їх досягнень був започаткований міжнародний «Клуб рекордсменів».

Офіційні представництва

«Книга світових рекордів» представлена в 33 країнах світу. Офіційні представники мають юридичне право від імені Книги фіксувати світові рекорди: проводити внутрішню і зовнішню експертизу, відповідати за якість встановлення рекорду, його перевірку та нагородження рекордсменів цінними подарунками безпосередньо в країні перебування.

Як встановити рекорд

Для встановлення і реєстрації світового рекорду ми надаємо консультації та забезпечуємо обов’язкову попередню експертизу заявки згідно з правилами встановлення рекордів в різних категоріях Книги світових рекордів. Обробка заявки та проведення експертизи на встановлення світового рекорду триває до 30 робочих днів з дня прийому заявки.

Детальну інформацію про проєкт можна дізнатися на сайті Book World Records https://bookworldrecords.com/