+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Благодійний фестиваль-квест «Пригоди Святого Миколая в Баку»

Благодійний фестиваль-квест «Пригоди Святого Миколая в Баку»

18 грудня у Баку відбувся благодійний фестиваль-квест «Пригоди Святого Миколая в Баку», організований Спілкою українок Азербайджану.

«Союз українок Азербайджану» було створено більше ніж півроку тому і з того часу його команда веде активну діяльність, спрямовану на розвиток та зміцнення україно-азербайджанських відносин та популяризацію культури двох дружніх країн.

Програма Фестивалю-квесту була яскравою та насиченою, наповненою веселощами та інтерактивами, які оцінили всі маленькі учасники. Діти мали змогу взяти участь у різних майстер-класах, наприклад: створювали своїми руками святкового янголятка або малювали мистецькі послання «Діти-Дітям». Фестиваль-квест розпочався зі святкового концерту, на якому діти виступали нарівні з дорослими та показали спеціально підготовлені номери. Також програма заходу включала ярмарок, на якому гості свята могли придбати сувенірну продукцію та насолодитися українською гостинністю на фестивальному фудкорті. Всі діти отримали солодкі подарунки та призи, а для дорослих учасників було розіграно лотерею.

Важливим посланням, закладеним у проведений захід, була цінність, зміцнення та розвиток українсько-азербайджанської дружби та союзництва. Україна відчуває величезну підтримку Азербайджану як на державному рівні, так і від простих громадян. Основа такої взаємодії – історія багаторічної, тісної та плідної дружби між двома братніми народами Азербайджану та України. Щоб підкреслити цінність та важливість повернення Карабаху додому, до Азербайджану, а також розділити радість перемоги – було виконано танець «Шуша». Цей номер виконував азербайджанський колектив, який показав українським дітям унікальність азербайджанської культури через національну музику та танець.
У фестивалю-квесту була ще одна важлива місія – благодійна. Усі кошти, отримані на заході, будуть передані в Україну для придбання генератора.

Захід пройшов в атмосфері дружби та єднання народів, а також поширив важливу просвітницьку місію та позитивні емоції! До організації фестивалю-квесту, окрім спілки українок Азербайджану, було залучено представників Конгресу азербайджанців Дніпропетровської області.

Спілка українок Азербайджану дякує гостям, партнерам та учасникам фестивалю-квесту.