+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Бізнес-зустріч із президентом Фонду Східна Європа Віктором Ляхом

Бізнес-зустріч із президентом Фонду Східна Європа Віктором Ляхом

Сьогодні, 6 вересня, відбулась бізнес-зустріч для учасниць Business Woman Club на тему електронного врядування, грантової підтримки та інновацій. Зустріч провів президент Фонду Східна Європа Віктор Лях, який активно підтримує діяльність нашого Клубу, разом із президенткою Business Woman Club Ганною Крисюк.

Віктор Лях презентував Фонд Східна Європа. Oбговорили основні принципи електронного урядування, грантові можливості України, важливість інновацій у бізнесі.

В рамках зустрічі був підписаний Меморандум про співпрацю між Фондом Східна Європа та Business Woman Club. Документ підписали Ганна Крисюк та Віктор Лях.

В кінці зустрічі нагородили Ганну Давиденко премією WOMAN-2020 та вирішили реалізовувати ряд спільних проектів по всій Україні і за кордоном, підтримувати ОТГ, залучати нові інвестиції та розвивати можливості жіночого лідерства і підприємництва.

Серед одноклубниць участь взяли Анна Бикова, Ярослава Бояркіна, Ліліана Дмитрієва, Ольга Трофімцева, Ганна Давиденко, Ірина Євтушенко, а також в онлайн-форматі приєдналися Ірина Асман і Леся Аронець.