+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Бізнес-сніданок на тему: «Бізнесмен у пошуках сенсу. Стоїчне мистецтво життя» у рамках Leopolis Jazz Fest

Бізнес-сніданок на тему: «Бізнесмен у пошуках сенсу. Стоїчне мистецтво життя» у рамках Leopolis Jazz Fest

25 червня у рамках Leopolis Jazz Fest, офіційним партнером якого виступає CEO Club Ukraine, відбувся бізнес-сніданок на тему: «Бізнесмен у пошуках сенсу. Стоїчне мистецтво життя». Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє Сергій Гайдайчук.

Під час зустрічі були порушені нагальні питання, що цікаві для кожного сучасного підприємця. Зокрема, чи важливий філософський контекст підприємства та сенс роботи для бізнесмена, чи може філософія стати головним інструментом у розвитку особистості бізнесмена.

“Це чудово, що бізнес в Україні все більше думає про те, як бути корисним для суспільства, як вести свою діяльність так, щоб вона наповнювала сенсами і щастям самого підприємця та приносила блага світу й суспільству навколо. Саме тому ми й намагаємось пропагувати стоїчні принципи, філософію, щоб все більше підприємців вели свій бізнес усвідомлено… Як казав Альберт Ейнштейн: «Прагніть не до успіху, а до цінностей, які він дає».

Зазначив президент та засновник CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук.

До заходу долучилася велика кількість членів та друзів CEO Club Ukraine, серед яких були і поважні гості, зокрема Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич. Спікерами бізнес-сніданку стали Sergey Proleiev, Andrey Gorokhov, Тарас Кириченко та Yana Matviychuk.