+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Бізнес-сніданок Business Woman Club та Офісу з розвитку підприємництва та експорту

Бізнес-сніданок Business Woman Club та Офісу з розвитку підприємництва та експорту

9 липня відбувся бізнес-сніданок між представницями Business Woman Club та Офісу з розвитку підприємництва та експорту. В результаті зустрічі президентка Business Woman Club Ганна Крисюк та директорка Офісу з розвитку підприємництва та експорту Тетяна Міськова підписали Меморандум про співпрацю між двома організаціями.

Під час бізнес-сніданку учасниці Вusiness Woman Club та представники Офісу з розвитку підприємництва та експорту провели цікаву дискусію на тему залученості та участі жінок в бізнесі та в сфері експорту в Україні, поділилися майбутніми планами та ініціативами, а також налагодили майбутню співпрацю щодо різноманітних проєктів. Тетяна Міськова на зустрічі представила Офіс з розвитку підприємництва та експорту, розповіла про структуру організації, головні його функції та напрямки роботи.

На зустрічі були присутні також Пані Надзвичайний та Повноважний Посол Куби в Україні Натача Діас Агілера, експертка в областів фінансів та інвестицій, генеральна керуюча партнерка міжнародного американсько-грузинського фонду «G-FUND.LTD» Ярослава Бояркіна, представниця компанії “EVA Lab” Інна Кубузова, фахівчиня зі зв’язків з громадськістю та пресою Діана Демченко, фахівчиня відділу бізнес-можливостей Валентина Ляшенко, а також кандидатка на вступ у Вusiness Woman Club Анна Морозова.

Заключним етапом бізнес-сніданку стало укладання Меморандуму про співпрацю між Вusiness Woman Club та Офісом з розвитку підприємництва та експорту. Меморандум підписали Ганна Крисюк та Тетяна Міськова.