+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Бізнес-леді: 5 фільмів про жінок з характером

Бізнес-леді: 5 фільмів про жінок з характером

Якщо вам потрібен заряд енергії й мотивації, радимо звернутися до нашої підбірки фільмів. Вони показують, як за історіями успіху стоїть величезна та кропітка робота. Ми зібрали 5 фільмів про видатних жінок, які подолали багато перешкод і страхів, і не зрадили власним цілям.

  1. Диявол носить «Прада» (2006)
    Бізнес-леді: Міранда Прістлі

Міранда Прістлі – вимогливий редактор одного з найбільших нью-йоркських журналів мод. Справжня fashion-богиня, яка не терпить заперечень, дурості і несмаку. Хтось назве її деспотичною, але якби вона була чоловіком, про неї сказали б: «Він – справжній професіонал!».

Image

2. Освідчення (2009)
Бізнес-леді: Маргарет Тейт

Маргарет Тейт – сувора, зарозуміла і владна керівниця. Ендрю Пакстон – її підлеглий, невпевнений, податливий і потай ненавидить її. Несподівано вона потрапляє в халепу: вона – канадка, що не продовжила візу, і її чекає депортація. Єдиний вихід – фіктивний шлюб, і тут їй на очі потрапляє Ендрю.

Image

3. Залізна леді (2011)
Бізнес-леді: Маргарет Тетчер

І знову неповторна Меріл Стріп, чия участь у фільмі вже є запорукою успіху. Дуже відповідально бути керівником відділу, фірми, але як це – бути керівником країни? Однією в оточенні консервативних чоловіків, в розпал «холодної війни», упередженості і очікуваного сексизму. Як воно, бути залізної леді?

Image

4. Стажер (2015)
Бізнес-леді: Джулс Остін

Джейн Остін – директорка і засновниця власного бренду. Вона хоче встигнути скрізь: бути хорошою мамою, уважною дружиною, контролювати виробництво і доставку продукції, брати участь в нарадах і генерувати ідеї. Вона катастрофічно не встигає, але несподівано 70-річний стажер допомагає їй зрозуміти: що дійсно важливо в житті.

Image

5. Міс Слоун/Небезпечна гра Слоун (2016)
Бізнес-леді: Елізабет Слоун

Міс Слоун сміливо можна назвати чоловіком у спідниці. Вона серйозна, цілеспрямована, професіоналка, яка не знає, що таке пощада. Вона не потребує відносин, любові і співчуття; вона не любить програвати і прораховує все на 10 кроків вперед. Якщо хтось вирішив обіграти Елізабет Слоун, будьте впевнені, – вона прорахувала і цей крок.

Image