+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

“Біоцид плюс” – помічник у запобіганні COVID-19

“Біоцид плюс” – помічник у запобіганні COVID-19

Максимально вберегти себе від імовірного контакту з вірусами допоможуть антисептики та дезінфікуючі засоби.

Антисептики – це хімічні речовини, що спрямовані на знищення збудників інфекційних хвороб (мікроорганізмів, вірусів, грибів та ін.) на шкірі чи тканинах людини. У такий спосіб вони знижують ризики розвитку інфекційних хвороб, гнійного процесу чи сепсису.

Дезінфікуючі засоби (інакше – деззасоби) – це хімічні речовини, що спрямовані на знищення збудників інфекційних хвороб (мікроорганізмів, вірусів, грибів та ін.) на неживих зовнішніх поверхнях.

Щодо антисептиків та дезінфікуючих засобів також застосовують загальний термін – біоциди. Антисептики та дезінфікуючі засоби можуть знищувати, руйнувати збудник інфекційної хвороби (патоген) – тоді до закінчення додається «-цидний», наприклад, бактеріоцидний, віруцидний засіб. Якщо ж антисептик чи деззасіб лише зупиняє ріст і розмноження патогенів, тоді до назви додається закінчення «-статичний», наприклад, бактеріостатичний засіб.

У випадку такого збудника, як коронавірус, що, як і всі інші віруси, потребує для свого росту й розмноження «живого організму», за допомогою антисептиків і дезінфікуючих засобів можна зруйнувати вірус, що знаходиться зовні – тим самим розірвати ймовірні шляхи поширення вірусної інфекції.

Доволі тривале перебування коронавірусів на різних поверхнях (максимально до 9 днів), їхня стійкість та можливість заражувати людей через забруднені вірусом (контаміновані) руки вимагає використання дезінфікуючих засобів для миття поверхонь та антисептиків для обробки рук.

Чудовим помічником у боротьбі з Covid-19 є антисептичний тонік “Біоцид плюс”. Він згубно діє на грампозитивні, грамнегативні бактерії (вкл. мікробактерії туберкульозу), віруси грипу, гепатитів, ентериту, СНІД тощо, а також на збудників грибкових захворювань шкіри – дерматофітів, кандидозів і ін.Високоефективний щодо асоціацій збудників внутрішньо лікарняних інфекцій, транзиторною і резистентною мікрофлори шкіри. Зберігає активність на шкірі рук до 8 годин або до першого миття рук. Має виражену протизапальну і ранозагоювальну дію, пом’якшує і живить шкіру, забезпечує її зволоження і еластичність, зберігає нейтральний рН шкіри. Екологічно безпечний, стійкий при зберіганні, не вимагає особливих умов транспортування, зберігання, застосування.

Більш детальна інформація про засіб “Біоцид плюс”на сайті.

Контактний номер телефону: 063 459 9380, 099 553 0723