+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Асоціація платників податків України провела звітно-виборний з’їзд

Асоціація платників податків України провела звітно-виборний з’їзд

28 листопада Асоціація платників податків України провела ХІV звітно-виборний з’їзд.

Розпочали зустріч з обговорення діяльності Ради Асоціації платників податків України та діяльності Ревізійної комісії Асоціації платників податків України з липня 2017 року по жовтень 2019 року.

Наступним етапом стало внесення змін до Статуту Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України».

Одним з, напевно, найважливіших завдань з’їзду було припинення повноважень та обрання керівних органів і Ревізійної комісії Асоціації.

Президентом Асоціації платників податків України вже вкотре обрано Грігола Катамадзе, а до складу нових членів  увійшла генеральний директор металургійного заводу «Тін Імпекс» Аліна Скоморохова.  

«Для мене честь отримати Свідоцтво члена всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» і я впевнена, що всі разом ми (ред.: члени Асоціації) зможемо посприяти поліпшенню підприємницького клімату в Україні», – поділилась Аліна Скоморохова.

Місією АППУ є сприяння впровадженню реформ з метою створення сприятливих умов для суб’єктів господарювання через податкові механізми, забезпечення прискореного економічного зростання та стимулювання бізнесу до детінізації, добровільної сплати податків до бюджету України заради розвитку вітчизняного виробництва та залучення інвестицій.