+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

ARTKIDS – творчий захід для юних художників

ARTKIDS – творчий захід для юних художників

18 лютого в Центрі сучасного мистецтва М17 відбувся Благодійний творчій захід для юних художників ARTKIDS. Організаторами заходу виступили: громадський діяч, засновниця 1-го блог-журналу LuckyUkraine Олеся Тарасенко, куратор проекту Альона Кириченко та меценат, засновниця I live café та I live centre Лілія Олійник.

В рамках заходу відбулося нагородження учасників конкурсу дитячого малюнка ArtKids на тему “ЗИМА. КОЛЯДА. МАСНИЦЯ”, де гості побачили унікальні роботи у різних стилях і техніках – олівцем, фарбами, фломастерами, пастеллю, олією. І переконалися, що наші діти – найкращі та найталановитіші! А юною ведучою свята стала блогер, телеведуча та модель Єлизавета Рудик.

Більше 100 робіт дітей від 5 до 17 років з усієї України надійшло на конкурс. З яких члени журі обрали найкращі. Журі – це професійні художники та митці: Слава Займак Артс, Тетяна Король, Ольга Кошелева, Лідія Селянко, Сергій Луценко, Таня Василенко та голова журі Едуард Межул.

Переможці та учасники конкурсу отримали безліч подарунків від партнерів: магазину Denken Store, студії альтернативних меблів Філіпа Старські, Радикальної партії Олега Ляшка, видавництва “Самміт-книга”, ресторану I live, міста професій KidsWill, магазину творчості “Творчий провулок”, Мистецького Інституту ім Сальвадора Далі та проекту “Життя в стилі ECO”.

На учасників конкурсу також чекали спецномінації від галереї White World та засновників Тамари та Олександра Янович, журналу Super Lady та головного редактора Тетяни Коляди, партнерiв елітного професійного паперу iталiйської фабрики Magnani1404 – магазину Denken Store та Олени Рієдік, журналу EliteWorld та головного редактора Олени Непомящої.

Талановитих дітей вітали відомі особистості, громадські діячі та благодійники: Марина Кінах, Тетяна Петракова, Ксюша Київська (Оксана Лазебник), Оксана Фурса, Іван Степурін, Симона Бородіна, а також відомі виконавці: гурт Анна-Марія, Оксана Стебельська, Даниіл Клягін, Ксанті, Маша Макеєва, XENA, Solomia, Галина Солодка, Darina, Катя Гвер та Наталія Мирна.

Кожен юний художник отримав смачні частування від бренду “Молоко від фермера”.

Міньон та Тролль розважали діток протягом всього свята, а завершився захід неймовірним феєрверком з конфетті від партнера – івент-агенції Domino. Смачним сюрпризом для всіх дітей став торт від мережі ресторанів L’KAFA CAFE.

Під час заходу діти мали змогу пройти тести з профорієнтації від Київського міського центру зайнятості; створити власні поробки на майстер-класах від дитячої дизайн-студії «КУ-КА-РЯМ-БА» Мистецького Інституту ім. Сальвадора Далі; розписати імбирні пряники з побажаннями та гіпсові фігурки, сплести мандалу бажань.  Розважальний центр artФАБРІКА порадував юних відвідувачів ігровою зоною LEGO. Всі відвідувачі насолоджувалися відпочинком на м’яких кріслах Starski.

Для гостей заходу організатори приготували показ суконь для особливих подій My Angels dress дизайнера Наталія Бойко; показ колекцій «Зимові забави» та «Дивна квітка» від Арт-школи моди та краси (KidsStyle керівник Семенюк Тетяна); показ колекції від бренду «From brother to sister” від наймолодшого дизайнера-винахідника України Володимира Коро; показ колекції від відомого художника Слави Займак Артс; показ колекції бренду YaK дизайнер Яна Козловська.

Наш генеральний партнер: M17 Contemporary Art Center.

Наші партнери: Київський міський центр зайнятості, My Angels dress Одяг для особливих подій, Domino – компания подій, магазин «Творчий перевулок», Самміт-Книга, ArtФАБРИКА, KidsWill, Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну ім. Сальвадора Далі, Starski, Denken Store, Модельна школа ModAS, Tuzov Art Group, Життя в стилі Еко.

Наші смачні партнери: Молоко від фермера, I live, L’KAFA CAFE – lounge, караоке-клуб.

Наші медіа-партнери:

– журнали: Elite World, Fashion of Diplomacy, Ukrainian people, Topcity Magazine, Super Lady magazine, Woman Magazine, Культурний тренд, Дипломат, Журнал “БізнесWOMAN”, Ican, Журнал-каталог моделей “Glyanec”

– онлайн-видання: МамаWOW, Harved online, Креативне агентство Oblik. Media, Діти в місті. Київ, Український інтерес, Столичний дозор, Модні Місця / Style Spot, Studioofmydreams, Be my media, Beauty Millenium, Styler, Новини України Tut-Ua.com, vtrendi.com.ua, Open mind.

– ТВ Общественное детское интернет-телевидение и радио «Веселка ТВ».

Олеся Тарасенко, одна з засновниць конкурсу ArtKids: «Протягом місяця до нас надходили малюнки. Діти – це колосальний потенціал, майбутнє України. Вони – інноваційні, відкриті, не такі як ми! А через такі конкурси ми хочемо залучити дітей та підлітків до заняття творчістю, щоб кожен учасник відчув себе талановитим – художником, митцем, розвинув свій потенціал та розділив з нами любов до народних традицій! Наші плани величезні і, можливо, завтра ми розкриємо нового Врубеля, Малевича, Марчука та Кріволапа»

Альона Кириченко, співзасновниця ArtKids: «Все змінюється з народженням дитини. Змінюється життя, мислення, професія. А також з’являються нові ідеї та нові проекти. Таким проектом став ARTKIDS. У планах – продовжувати проект, створити книгу про юних митців та презентувати їх на міжнародному рівні!»

    Організатори щиро дякують всім за підтримку, а учасникам – за творчі шедеври! Зустрінемося на наступному заході!