+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Анна Коршунова про важливість соціальної відповідальності бізнесу в сучасному світі

Анна Коршунова про важливість соціальної відповідальності бізнесу в сучасному світі

Останнім часом у світі можна спостерігати тенденції розвитку соціальної відповідальності. Для того, аби ваш бізнес працював і приносив прибуток, необхідно дотримуватися певних етичних, екологічних і культурних правил його ведення, які є загальноприйнятими у людській системі цінностей і корелюють з нашими нормами суспільної моралі. Важливість соціальної відповідальності бізнесу у сучасному світі можна зрозуміти на прикладі Анни Коршунової.

Анна займається різноплановою громадською та бізнес-діяльністю, є головою правління компанії «Український цифровий консорціум», президентом громадської організації «Біла птаха», президентом жіночого клубу «Lions Club Kyiv Ad astra» в складі «Lions international», головою правління благодійного фонду «Фонд майбутнього», віцепрезидентом громадської організації «Ділові українські жінки», партнером-управлінцем будівельної компанії «GuildBuild», виховує трьох дітей.

«Біла птаха» — громадська організація, однією з цілей якої є створення та розвиток у молодому поколінні цінностей суспільства, заснованого на взаємоповазі, взаємодопомозі та взаєморозумінні.

Громадська організація бере участь у програмі відродження культурної спадщини України. 22-го вересня 2018-го року ГО «Біла Птаха» спільно з Lions club international, ГО «Ділові українські жінки», платформою благодійних аукціонів «Charitum», фондом допомоги онкохворим дітям «КРАБ», благодійною організацією «Крамничка добра», міжнародною благодійною організацією «Посланець миру», фондом «Благо.арт», спільнотою «Вартові», представниками бізнесу, лікарями, та за підтримки уповноваженого Президента України з прав дітей Миколи Кулеби організували перший в Україні міжнародний Фестиваль «Радість» для онкохворих дітей, який раніше дев’ять разів проводився зі Швеції за участю країн Європи. Його мета — емоційно підтримати дітей, яким необхідні позитивні враження для боротьби зі страшною хворобою. Дати батькам віру та надію на одужання їхніх дітей, а також привернути увагу громадськості до проблем дитячої онкології та нових способів терапії.

На «EUROWOMAN  Global Business Forum» під егідою ООН відбувся старт Міжнародної ініціативи «Біла птаха миру», яка призначена нагадати про неоціненність життя та миру в Україні та світі.

Громадська організація «Біла птаха» регулярно надає різнобічну підтримку дитячому відділенню Національного інституту раку, його лікарям, пацієнтам та їхнім родинам.

Успішно реалізований проєкт адресної матеріальної допомоги жінкам у важких життєвих обставинах «blago_box». Мета проєкту — регулярна допомога жінкам всім необхідним, щоб налагодити їх побут і підтримати у важкій ситуації.

Громадська організація «Біла птаха» за підтримки Lions club international разом із центром дистанційної освіти «Оптима» запустила «Всеукраїнську програму підтримки обдарованих дітей». Програма передбачає набір обдарованих дітей у віці від 12-и до 15-и років, які зможуть отримати додатково безкоштовне навчання з фізики, математики та економіки в рамках дистанційної освіти.

Бере участь в реалізації проєкту «RYM». Проєкт надає допомогу в реалізації молодого покоління — дівчат-підлітків у віці від 12-и до 21-го року, духовному вихованні майбутнього покоління країни.

Надає підтримку проєкту Всеукраїнського обміну книгами, реалізованого школою «Папайя».

Виступила організатором зустрічі з Джоном Россером і буде сприяти його співпраці з Україною. Зустріч з Джоном Россером — важливий екологічний захід на тему сталого розвитку в Україні.

Для досягнення максимальної продуктивності, прозорості та публічності в соціальній сфері та благодійності створюється і вже тестується перша електронна платформа «Lepta» для реалізації соціальних проєктів і громадських ініціатив. Її місія — об’єднати на одному майданчику розробки організаторів, енергію волонтерів та можливості меценатів для втілення найбільш актуальних соціальних і благодійних проєктів, громадських ініціатив в Україні, а потім — і за її межами.

Жіночий клуб «Lions Club Kyiv Ad astra» проводить благодійні концерти з метою збору коштів на лікування дітей з онкозахворюваннями, надає підтримку багатодітним родинам, українським музикантам і письменникам, дитячим спортивним командам.

Компанія «Український цифровий консорціум» з 2008 р. працює на ринку у сфері цифрових інновацій і програмного забезпечення. Компанія займається web-дизайном, електронною комерцією, розробкою штучного інтелекту, віртуальною та доповненою реальністю, кібербезпекою, мобільними додатками у сферах роздрібної торгівлі, енергетики, охорони здоров’я, туризму, індустрії розваг.

Будівельна компанія «GuildBuild», крім комерційної складової,  веде і соціальні проєкти.

Спільними зусиллями клубів Lions в Україні, лікарів, профільних фондів та організацій буде реалізовуватися будівництво центру допомоги паліативним дітям «Sunshine», зусиллями команди будівельної компанії «GuildBuild» вже розпочато процес розробки проєктної документації будівлі даного центру. Кафе «Мозаїка» — соціальний проєкт, реалізований безкоштовно для дітей притулку «Отчий дім».

Настільки успішне втілення в життя великої кількості благодійних проєктів було б неможливим без побудови партнерських відносин з іншими громадськими та благодійними організаціями, налагодження контактів з бізнесом, успішної взаємовигідної співпраці з окремими представниками медицини, соціальних інститутів. На етапі налагодження зв’язків дуже важливо кожній окремій категорії із залучених в реалізації проєкту надати мотивацію для допомоги, налаштувати комунікацію між усіма сторонами і координувати всі процеси.

23-го — 26-го квітня 2019 р. Анна Коршунова виступила спікером на «EUROWOMAN  Global Business Forum» під егідою ООН, на якому була номінована на нагородження премією ООН у семи номінаціях — основних цілях ООН на тему «Соціальна відповідальність як першооснова побудови нової економічної реальності в Україні».

У 2019 р. Анні Коршуновій було вручено Міжнародний Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни», який вручається за щоденну високопрофесійну кропітку працю, високу національну гідність і сумлінне служіння Україні. У 2019 р. Анна отримала загальнонаціональну премію «Людина року» в категорії «Меценат». Премія «Людина року» — найпопулярніша та найуспішніша нагорода в Україні, популярність якої давно перетнула національні кордони.