+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Анастасія Сторожук: Якщо не спробуєш, не впізнаєш. Я відповідальна за все, що навколо мене. Вибір завжди за мною!

Анастасія Сторожук: Якщо не спробуєш, не впізнаєш. Я відповідальна за все, що навколо мене. Вибір завжди за мною!

Анастасія Сторожук – засновниця компанії, яка допомагає студентам заочного та дистанційного навчання. В своєму інтерв’ю Анастасія поділилася..

Розкажіть будь ласка чим ви займаєтесь? Які у Вас хобі та захоплення?

Мене звати Анастасія, мені 26 років) Я засновник компанії, яка допомагає студентам заочного та дистанційного навчання.

Я починала допомагати заочникам сама, ще на 3 курсі очного навчання. Було багато замовлень, почала навчатися бізнесу і делегуванню, так створила команду авторів, найняла менеджера, навчила. Тепер займаюся тільки просуванням свого проекту.

Рік тому почала захоплюватися інвестиціями в акції та криптовалюту. Бачу хороший результат. Я впевнена, що за електронною валютою майбутнє.

Подорожую більш 5 років, побувала в > 10 країнах Європи і Азії. Увесь 2020 рік я провела на островах Таїланду, зараз живу на Балі.

Люблю активний та яскравий спосіб життя. Часто насолоджуюсь часом з друзями, ми влаштовуємо вечері на віллах, обговорюємо теми розвитку, нейробіології, психології, духовності, відносин, онлайн бізнесу, інвестиції, криптовалюти, розвитку особистого бренду, позиціонування і багато інших тем про розвиток особистості.

Також хочу виділити спорт, невід’ємну частину мого життя. Це може бути: біг вранці, теніс, волейбол. 5 разів на тиждень будь-яка спортивна активність.

У мене є секрет – купувати абонемент в кращий спорт зал, де є шикарна спа зона з сауною і крижаними ваннами. Тоді займатися одна насолода.

Що стосується їжі, я не їм м’ясо вже 5 років, немає бажання, але я їм рибу. Виключаю молочку, сири тільки твердих сортів.

Моя улюблені книги: Поки-Я-Нея, Радикальне прощення, Гранувальник Алмазу, Сила підсвідомості, П’ять мов любові.

Рік тому я почала займатися медитаціями. Пройшла ретріт Віппасана – 7 днів мовчання і медитації в групі з 100 чоловік. Це був неймовірний досвід пізнання себе. Усвідомлення, що таке справжнє щастя. Раджу всім дану практику.

Сьогодні практикую медитацію в тиші, фокус на диханні. Практикую медитації з афірмаціями, наприклад на достаток, гроші, любов до себе, подяки і тд. Також, дихальні і енергетичні практики, звукотерапію, стояння на цвяхах.

Завдяки духовним практикам розкривається мій потенціал, поліпшуються інші сфери мого життя як бізнес, відносини, самореалізація. Обов’язково спробуйте.

Які ваші головні цінності по життю?

Розвиток, сім’я, фінансова незалежність, свобода пересування та вибору.

Що б ви робили, якби мали безмежні ресурси?

Виникає питання: «Чого саме ?!». Ресурси бувають різні.

Якщо ви маєте на увазі гроші, то я б з максимальним комфортом влаштувала своє життя і життя своїх близьких, створила би соціальний благодійний проект, інвестувала в освіту.

Як часто Ви ведете з собою внутрішній діалог? Про що? Він вас обмежує або розвиває?

Коли роблю критичний аналіз ситуації, будь-який, особливо негативної.

Питаю себе:

«Чому це сталося, як я себе вела, як могла запобігти цьому, як поступлю наступного разу, за ​​що я вдячна цьому досвіду.» Аналізую себе. Думаю, якою я хочу стати та як мені це зробити.

Що ви можете порадити людям, які не можуть знайти себе, свою справу та професію?

Мій девіз: Якщо не спробуєш, не впізнаєш. Я відповідальна за все, що навколо мене. Вибір завжди за мною!

Важливо не порівнювати себе з іншими, тільки з собою. Ви можете мотивуватися іншим прикладом, надихатися, запалюватися, брати за основу якусь ідею …важливо включати уяву!

Іноді ми не бачимо те, що у нас перед носом. Я могла загнати себе в глухий кут і депресію питанням: «у чому ж моя місія». Просто живіть! Ось ваша місія))

Робіть те, що вам подобається і виходить.

І повторюся, іноді дійсно відповідь на це питання у вас під носом. Запитайте 3 питання у ваших батьків, близьких, друзів.

 1. Що вам подобалося робити в дитинстві?

2. З яким питання до вас можна звернутися, коли потрібна допомогти?

3. Ваші сильні якості?

Далі об’єднайте відповіді та включіть уяву… Дуже важливо сьогодні розвивати творче начало, гнучкий розум і неординарність мислення.