+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Анастасія Пасічник: Наша головна місія – виховати чемпіонів! Що б кожна дитина знала: я гідний, я здатний, я можу!

Анастасія Пасічник: Наша головна місія – виховати чемпіонів! Що б кожна дитина знала: я гідний, я здатний, я можу!

Анастасія Пасічник – блогерка, засновниця голландського футбольного центру раннього розвитку для дітей «Footbik» в інтерв’ю для Business Woman.


Розкажіть будь ласка, чим ви займаєтеся? Які у вас хобі?

Понад півтора року я займалася створенням і розвитком голландського футбольного центру раннього розвитку для дітей «Footbik» від 1,5 до 7 років в Одесі. Ми не просто навчаємо дітей грати в футбол, а за допомогою гри розвиваємо лідерство, вивчаємо англійську мову, розвиваємо фізичний розвиток, пізнаємо досвід перемог і поразок. З ранніх років виховуємо в дитині прагнення до високих вершин і завзятість в їх досягненні – ЯК НА ФУТБОЛЬНОМУ ПОЛІ, ТАК І В ЖИТТІ! Наша головна місія – виховати чемпіонів! Що б кожна дитина знала: я гідний, я здатний, я можу!

Мої хобі:

  • Спорт! Без нього не уявляю свого життя, люблю пробувати нові види, міксувати і шукати те, що підходить мені найбільше. Зараз зупинилася на плаванні, розтяжці і планую піти навчатися танцям. Я з дитинства про це мріяла.
  • Навчання! Я дуже люблю вчитися, в різних сферах. Прокачувати себе як особистість, так само вчитися новим професійним навичкам. Зараз йду на курс підвищення майстерності створення презентації, навчання відеомонтажу і дуже чекаю інтенсив з особистого бренду.
  • Подорожі! Це те, що енергетично наповнює мене. Можу про це говорити годинами, але скажу коротко: якщо відчуваєш занепад сил, не генеруються нові ідеї або довго не можеш знайти вирішення задачі – бери квиток на літак.

За що Ви найчастіше критикуєте себе? Чим та як можна замінити критику?

Раніше я дуже часто критикувала себе і була найсуворішим критиком для себе. Найчастіше це відбувалося через втрачену можливість або невдачі.

Зараз все змінилось. Я себе більше не знецінюю, а навпаки – хвалю і підбадьорюю, подумки себе обіймаю.

Що б не критикувати себе –  треба полюбити себе! І зрозуміти, що головна людина в цьому житті – ТИ САМ! І якщо будеш себе ось так знецінювати, дуже швидко втратиш будь-яку мотивацію і весь світ буде проти тебе.

Важливо так само зрозуміти, що будь-яка невдача – це досвід! А ми всі прекрасно знаємо, чим більше досвіду – тим людина професійніша (це відноситься до будь-якої сфери в житті). І з таким підходом, навпаки, прагнеш деяких невдачі все сприймаєш набагато спокійніше.

І ще послання від мене: в житті є мільйони шансів!

Що або хто є найбільшою гордістю в вашому житті?

Я це усвідомила зовсім недавно, але найбільшою гордістю є Я САМА! Враховуючи який шлях я пройшла від Настусі з села під Києвом (невпевненою в собі, з зайвими кг, без власної думки) до Настусі сьогодні – це моя велика гордість!

Звичайно, я пишаюся своєю сім’єю! У мене чудовий чоловік і прекрасна донька Домініка. Сім’я для мене – найбільша цінність.

І пишаюся проектами, які я створила або була причетна до них.

Якби у вас було три місяці вільного часу і ніяких фінансових обмежень, чим би ви зайнялись?

Я б дуже багато подорожувала, але не просто для відпочинку, а паралельно навчаючись у найкращих вчителів світу Тоні Робінса, Джона Кехо, Річарда Бренсона, Олени Блиновских, Радислава Гандапаса (і це тільки 1/50 частина з ким би мені хотілося познайомитись і чий досвід перейняти). Обов’язково, я б затрималася на Балі і занурилася в світ вивчення себе і пройшла 21 денний ретрит мовчання.

І після цього я б створила кращий продукт, ком’юніті для жінок, який буде направлений на допомогу в реалізації жінки, бізнес-саппорт і в рамках якого жінки будуть досягати всіх своїх цілей та виконувати всі свої найзаповітніші бажання.

Розкажіть будь ласка про свої найулюбленіші книжки. Чому ви обрали саме їх?

Перша книга, яка перевернула мою свідомість 10 років тому – Іцхак Пінтосевич «Дій: 10 заповідей успіху». Для старту – це найкраща книга!

  • «Есенціалізм: Шлях до простоти» Грег МакКеон – вважаю її своєю настільною книгою. Саме ця книга допоможе розставити пріоритети в житті і розповість, як робити менше, а домагатися більшого. З неї я для себе забрала правило: якщо дія підходить мені менше ніж на 90% (взаємодія з людиною, покупка нової речі, бізнес ідея) я це не роблю.
  • «Трансерфінг Реальності» Вадим Зеланд – я б цю книгу назвала так, про закони буття і новому світогляді. Про те, як своїми думками і фокусом уваги ми будуємо свою реальність.
  • «Підсвідомість може все» Джон Кехо – про важливість наших думок і як вони впливають на наше життя. Рекомендую!
  • Книга «Продавець взуття. Історія компанії Nike » Філ Найт – для мене ця книга про завзятість, прагнення і вміння йти до кінця! Рекомендую особливо тим, у кого є бізнес або хто тільки збирається його будувати.
  • «Радикальне прощення» Колін Тіппінг. Кожна людина на нашому шляху – наше дзеркало. Подумайте про це…

Книги – кращий спосіб знайти відповіді на свої питання. І я помітила одну закономірність, книги приходять в моє життя невипадково, в кожній з них, я знайшла послання, яке допомогло мені здолати нелегкий етап в житті.

Можливо, одна з вищенаведених книг проллє світло на ваш шлях? Прислухайтеся до себе)